Sklokeramická varná deska Mora VDST332FF

Sklokeramická deska Užijte si každodenní vaření s vestavnou deskou MORA VDST 332 FF, se kterou bude vaření zábava. Deska nabízí 2 varné zóny,... více informací »
Sklokeramická varná deska Mora
Značka: Mora
3 989 Kč
Ověřit dostupnost
Sklokeramická deska Užijte si každodenní vaření s vestavnou deskou MORA VDST 332 FF, se kterou bude vaření zábava. Deska nabízí 2 varné zóny,...

Sklokeramická deska Užijte si každodenní vaření s vestavnou deskou MORA VDST 332 FF, se kterou bude vaření zábava. Deska nabízí 2 varné zóny, které zahřívají pouze dno nádobí, což výrazně šetří energii. Využít můžete funkci KeepWarm, která udržuje teplotu na 70 °C. Bezpečná manipulace S ukazatelem zbytkového tepla budete vždy vědět, zda je ještě varná deska horká či už je bezpečná na dotek. Varná deska disponuje dětským zámkem, který zabráňuje přenastavení a blokuje ovládání. Po odebrání nádoby z desky se po určitém čase bez přerušení provozu deska sama automaticky vypne. Využít můžete také časovač, který bude sledovat čas vaření za vás.

Vynikající výrobek Sklokeramická varná deska Mora VDST332FF od společnosti se zárukou kvality Mora najdete online výhodně! Nyní pořídíte jen za 3 989 Kč.