Sklokeramická varná deska Mora VDST332FF OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Sklokeramická deska Užijte si každodenní vaření s... více informací »
Sklokeramická varná deska Mora
Značka: neuvedeno
3 790 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Sklokeramická deska Užijte si každodenní vaření s...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Sklokeramická deska Užijte si každodenní vaření s vestavnou deskou MORA VDST 332 FF, se kterou bude vaření zábava. Deska nabízí 2 varné zóny, které zahřívají pouze dno nádobí, což výrazně šetří energii. Využít můžete funkci KeepWarm, která udržuje teplotu na 70 °C. Bezpečná manipulace S ukazatelem zbytkového tepla budete vždy vědět, zda je ještě varná deska horká či už je bezpečná na dotek. Varná deska disponuje dětským zámkem, který zabráňuje přenastavení a blokuje ovládání. Po odebrání nádoby z desky se po určitém čase bez přerušení provozu deska sama automaticky vypne. Využít můžete také časovač, který bude sledovat čas vaření za vás.

Ve slevě tento produkt Sklokeramická varná deska Mora VDST332FF OBAL POŠKOZEN od dodavatele se skvělou pověstí neuvedeno můžete pořídit právě teď u nás za akční cenu! Zrovna teď v akci za 3 790 Kč.