Sklokeramický sporák AEG CIB6442BBM

Čas jen na vaření Díky funkci Hob2Hood komunikuje varná deska s odsavačem par. Jakmile začnete vařit, odsávání se automaticky zapne a přizpůsobí... více informací »
Sklokeramický sporák AEG CIB6442BBM
Značka: AEG
16 990 Kč
Ověřit dostupnost
Čas jen na vaření Díky funkci Hob2Hood komunikuje varná deska s odsavačem par. Jakmile začnete vařit, odsávání se automaticky zapne a přizpůsobí...

Čas jen na vaření Díky funkci Hob2Hood komunikuje varná deska s odsavačem par. Jakmile začnete vařit, odsávání se automaticky zapne a přizpůsobí sílu odtahu i intenzitě vašeho kuchařského snažení. Maxi plech Troufněte si upéct více kousků svých oblíbených dobrot. Se sporákem AEG nastává čas pro přípravu větších porcí. A s mimořádně velkým plechem MaxiTray vám práce půjde od ruky. Přístup k roštům Teleskopické výsuvy OptiFlex v troubě zajišťují bezpečný a pohodlný přístup k vašim pokrmům. Výsuvy si můžete nastavit na vámi zvolenou pečicí úroveň tak, jak vám to nejvíce vyhovuje. Mějte přehled Pečení budete mít pod kontrolou díky displeji, časovači i praktickému osvětlení.Oblíbený výrobek máte možnost dostat právě zde tady na našich stránkách v oblíbené kategorii elektrické sporáky! Nyní můžete získat zlevněné produkty z této oblíbené kategorie v bezva akci! Významná značka AEG má ve stále nabídkce prvotřídní výrobky To ale není všechno, máme toho více. Prozkoumejte u nás také více kousků od značky AEG. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Výjimečný a žádaný výrobek Sklokeramický sporák AEG CIB6442BBM od výrobce AEG snadno pořídíte zrovna za akční cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 16 990 Kč.