Sklokeramický sporák Amica SS 14 W, 50 cm, A OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Energetická třída A Amica pečuje o životní prostředí a... více informací »
Sklokeramický sporák Amica SS 14 W
Značka: Amica
7 314 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Energetická třída A Amica pečuje o životní prostředí a...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Energetická třída A Amica pečuje o životní prostředí a kromě nejnovějších technologií zavádí také ekologická řešení. Energetická třída A garantuje nízké účty za elektrickou energii. Hilight zóna 18,0 cm Průměr: 18 cm Výkon: 1,7 kW.Varná pole nejnovější technologie šetří čas a energii, protože se zahřejí na nejvyšší teplotu během několika sekund. Díky tomu je vaření na polích HiLight rychlejší a levnější. Výsuvný odkládací prostor Úložný prostor pod troubou lze díky kolečkům jednoduše vysunout. Je to užitečný prostor na odkládání hrnců, pekáčů či pánví. Snadno čistitelný smalt Díky speciálnímu typu povrchu trouby se tuk nepřichytává k jejím stěnám. Značně usnadňuje čištění trouby. Zbytkové ukazatele tepla u sklokeramických zón Signalizace na desce zhasne, když keramické varné pole dosáhne teploty bezpečné pro dotyk dlaní. Funkce sklokeramického sporáku Amica SS 14 W Sporák Amica poskytuje čtyři následující funkce. První funkcí je zapnuté horní topné těleso, které je vhodné pro dopékání pokrmů. Druhou funkcí je zapnuté dolní topné těleso. Další funkce zároveň používá zapnuté dolní i horní topné těleso, což je nejčastěji využívaná možnost. Posledním možným nastavením je zapnuté topné těleso grilu, které poskytuje možnost grilování pokrmů na roštu. Tento neodolatelný produkt Sklokeramický sporák Amica SS 14 W, 50 cm, A OBAL POŠKOZEN je k sehnání taky tu na webu ve známé rubrice sklokeramické sporáky. Nyní si můžete pořídit parádní produkty z naší kategorie ve slevě!

Unikátní a oblíbený produkt Sklokeramický sporák Amica SS 14 W, 50 cm, A OBAL POŠKOZEN od známého předního výrobce Amica k dostání nyní trvale výhodně! Aktuálně výhodně za 7 314 Kč.