Sklokeramický sporák Electrolux LKR64020AW

Rovnoměrné pečení Sklokeramický sporák Electrolux LKR64020AW vám nabízí objem trouby 73 l, který bez problému využijete i na přípravu větších... více informací »
Sklokeramický sporák Electrolux LKR64020AW
Značka: Electrolux
13 990 Kč
Ověřit dostupnost
Rovnoměrné pečení Sklokeramický sporák Electrolux LKR64020AW vám nabízí objem trouby 73 l, který bez problému využijete i na přípravu větších...

Rovnoměrné pečení Sklokeramický sporák Electrolux LKR64020AW vám nabízí objem trouby 73 l, který bez problému využijete i na přípravu větších porcí pokrmů. Péct můžete hned na dvou úrovních zároveň a můžete mít jistotu, že bude vše rovnoměrně propečené. Rychlý ohřev S rychlým ohřevem bude vaření ještě jednodušší. Nemusíte dlouze čekat, než začne voda vřít. Než se otočíte, bude voda v bodu varu a vy tak neztrácíte vůbec žádný čas. Velký plech S extra velkými plechy můžete péct více porcí najednou a ušetřit si tak spoustu času. Tiché dovírání Dvířka trouby jsou opatřena technologii SoftClosing, díky které se dvířka zavřou snadno a tiše.

Designový výrobek Sklokeramický sporák Electrolux LKR64020AW od spolehlivé značky Electrolux máte možnost nakoupit tady a teď právě za zcela nejnižší cenu! Právě nyní za skvělou cenu 13 990 Kč.