Sklokeramický sporák Gorenje ECS6350XPA

Příprava jako od profesionála Vestavná trouba svým oválným tvarem odkazuje na tradiční pece na dřevo. Kromě toho, že zaoblené kouty zvětšují... více informací »
Sklokeramický sporák Gorenje ECS6350XPA
Značka: Gorenje
12 990 Kč
Ověřit dostupnost
Příprava jako od profesionála Vestavná trouba svým oválným tvarem odkazuje na tradiční pece na dřevo. Kromě toho, že zaoblené kouty zvětšují...

Příprava jako od profesionála Vestavná trouba svým oválným tvarem odkazuje na tradiční pece na dřevo. Kromě toho, že zaoblené kouty zvětšují vnitřní prostor, umožňují také ještě lepší cirkulaci vzduchu kolem pečeného jídla, díky čemuž jsou pokrmy zevnitř jemné a šťavnaté a zvenčí nádherně křupavé. Teplý vzduch se k jídlu lépe dostává také díky zapuštěným stěnám, které eliminují počet chladných míst způsobujících nerovnoměrné opékání. Můžete se na ni spolehnout Kvalita smaltu je jedním z hlavním prvků pro bezchybné a dlouhodobé pečení. Povrch typu SilverMatte je vysoce odolný a pevný. Díky tomu, že je bez mikropórů, vydrží nápor těch nejvyšších teplot, mikrovln i páry. Trojitá vrstva nátěru zajišťuje důkladnou izolaci, takže bude vnitřek trouby vždy bezpečný a sterilní. Jednoduché čištění Inovativní funkce AquaClean vám údržbu vaší trouby ještě více usnadní. Stačí nalít půl litru vody do pekáče a zapnout AquaClean na 30 minut. Pára zaschlé nečistoty a mastnotu uvolní, takže je pak stačí pouze setřít hadříkem. Je to jednoduchá procedura, která nevyžaduje užití agresivních čisticích prostředků. Velký vnitřní prostor Díky velkému objemu 71 l je možné připravovat větší porce jídel najednou. Bez problému tak připravíte večeři pro rodinu i přátelé. SuperSize Využijte XXL plechů, které poskytují mnohem větší prostor pro pečení více jídla najednou. To, co byste dříve pekli minimálně se dvěma plechy, teď upečete na jednom plechu rychleji a stejně dobře. Pečení s párou S programem ExtraSteam se stanete ještě většími odborníky na přípravu například domácího chleba. Stačí na plech nalít trochu vody, plech dát pod chléb a zapnout program ExtraSteam. V troubě se vytvoří pára, díky které bude chléb uvnitř vláčný a na povrchu křupavý. Jako z pekárny. Dokonalé výsledky Trouba disponuje velkým i menším grilovacím tělesem. Když se tyto dvě tělesa spojí, dosáhne se těch nejlepších výsledků. Vaše pokrmy budou uvnitř šťavnaté a na povrchu krásně křupavé. Rychlý předehřev Už nemusíte dlouho čekat, než se vám trouba předehřeje. Pro dosažení teploty 200 °C ji postačí pouhých 6 minut a můžete péct. Abyste byli v obraze, kdy se dané teploty docílí, trouba vás informuje světelným i zvukovým signálem. Bezpečné ochlazování Trouba je vybavena systémem DynamiCooling, který má za úkol chladit exteriér trouby. Znamená to tedy, že trouba nebude při používání zvenku horká a nehrozí tak riziko popálení. Zároveň zabraňuje poškození trouby vysokými teplotami. Tepelné senzory regulují teplotu stěn uvnitř trouby tak, aby bylo docíleno bezpečné teploty 60 °C.

Zlevněný výrobek Sklokeramický sporák Gorenje ECS6350XPA od dodavatele zboží Gorenje je dostupný aktuálně na webu opravdu výhodně! Právě nyní za 12 990 Kč.