Sklokeramický sporák Mora C 512 BW OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Sklokeramický sporák Mora C 512 BW Elektrický sporák Mora C... více informací »
Sklokeramický sporák Mora C
Značka: Mora
7 124 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Sklokeramický sporák Mora C 512 BW Elektrický sporák Mora C...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Sklokeramický sporák Mora C 512 BW Elektrický sporák Mora C 512 BW se sklokeramickou deskou se v elegantním bílém designu bude skvěle hodit do každé moderní kuchyně. Díky své nízké spotřebě spadá do energeticky úsporné třídy A a šetří vaše výdaje. Ovládání sporáku i trouby je velice snadné pomocí otočných knoflíků. Sklokeramická varná plocha Sklokeramická deska se 4 varnými zónami zajistí velmi rychlý ohřev, pohodlnou manipulaci i snadné čištění. Díky ukazateli zbytkového tepla, budete vždy vědět, že je varná zóna ještě horká a předejdete zbytečným popáleninám. Varná zóna: 2x zóna 180 mm, 1700 W 2x zóna 145 mm, 1200 W Elektrická troubaElektrická multifunkční trouba s objemem 62 l nabízí celou řadu chytrých funkcí a najde uplatnění v každé domácnosti. Disponuje velkým rozsahem teploty od 50 do 275 °C. Dvířka trouby zůstávají v průběhu pečení chladná, takže nedojde k nechtěnému popálení. Díky vnitřnímu osvětlení budete mít vždy dokonalý přehled nad připravovaným jídlem. Veškerou údržbu trouby vám usnadní program na čištění Eco Clean. Součástí je 1x rošt a 1x MAXI pekáč XXL, který lze uložit do praktického úložného prostoru ve spodní části sporáku.Funkce trouby:
Výjimečný výrobek Sklokeramický sporák Mora C 512 BW OBAL POŠKOZEN jde koupit teď tady u nás v oblíbené rubrice sklokeramické sporáky! Nyní můžete získat akční produkty ve zmíněné kategorii v akci! Naše nabídka je široká, podívejte se také na další kvalitní produkty od výrobce Mora. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Unikátní výrobek Sklokeramický sporák Mora C 512 BW OBAL POŠKOZEN od výrobce se skvělou pověstí Mora jednoduše můžete sehnat právě teď v naší nabídce ve slevě! V akci za 7 124 Kč.