Skříňový mrazák BEKO RFSA240M31WN OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Skříňový mrazák BEKO RFSA240M31WN Skříňový mrazák... více informací »
Skříňový mrazák BEKO RFSA240M31WN
Značka: Beko
8 065 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Skříňový mrazák BEKO RFSA240M31WN Skříňový mrazák...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Skříňový mrazák BEKO RFSA240M31WN Skříňový mrazák BEKO RFSA240M31WN se stane nedílnou součástí vaší domácnosti. K dispozici nabídne prostory o objemu 215 l, do kterých se vejde vše potřebné. MiniFrost Technologie MiniFrost zajistí tvorbu menšího množství námrazy, což má za následek nižší spotřebu. Nebudete nuceni svou mrazničku uklízet v tak častých intervalech, proto si ušetříte práci a zejména čas. Univerzální dvířka Nenechte se nijak omezovat otevíráním dvířek. Tento model nabízí možnost výběru mezi levým nebo pravým otevíráním dveří. Proto je jen na vás, jakou variantu preferujete nebo jaké jsou vaše prostorové možnosti. Zásuvky Vnitřní prostory mrazáku RFSA240M31WN jsou vybaveny 6 transparentními zásuvkami, díky kterým budete mít dokonalý přehled o jejich obsahu. V případě výpadku proudu či nečekané poruše je akumulační doba zařízení úctyhodných 16 hodin.
Kvalitní výrobek Skříňový mrazák BEKO RFSA240M31WN máte možnost najít bez problémů tu na webu umístěný v rubrice mrazáky! Nyní koupíte zcela nové výrobky z naší sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Věhlasný dodavatel Beko svým zákazníkům nabízí skvělé výrobky za skutečně nížkou cenu. A to je teprve začátek. To však není všechno, u nás toho najdete mnohem více. U nás v nabídce totiž najdete více kvalitních produktů značky Beko. Najdete je níže na této stránce.

Tento kvalitní a levný produkt Skříňový mrazák BEKO RFSA240M31WN OBAL POŠKOZEN od známé značky Beko seženete u nás teď opravdu výhodně! Teď za akční cenu 8 065 Kč.