Skříňový mrazák BEKO RFSA240M31WN VADA VZHLEDU, ODĚRKY

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má škrábance na vrchu. Skříňový mrazák BEKO RFSA240M31WN Skříňový mrazák... více informací »
Skříňový mrazák BEKO RFSA240M31WN VADA VZHLEDU
Značka: neuvedeno
7 301 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má škrábance na vrchu. Skříňový mrazák BEKO RFSA240M31WN Skříňový mrazák...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má škrábance na vrchu. Skříňový mrazák BEKO RFSA240M31WN Skříňový mrazák BEKO RFSA240M31WN se stane nedílnou součástí vaší domácnosti. K dispozici nabídne prostory o objemu 215 l, do kterých se vejde vše potřebné. MiniFrost Technologie MiniFrost zajistí tvorbu menšího množství námrazy, což má za následek nižší spotřebu. Nebudete nuceni svou mrazničku uklízet v tak častých intervalech, proto si ušetříte práci a zejména čas. Univerzální dvířka Nenechte se nijak omezovat otevíráním dvířek. Tento model nabízí možnost výběru mezi levým nebo pravým otevíráním dveří. Proto je jen na vás, jakou variantu preferujete nebo jaké jsou vaše prostorové možnosti. Zásuvky Vnitřní prostory mrazáku RFSA240M31WN jsou vybaveny 6 transparentními zásuvkami, díky kterým budete mít dokonalý přehled o jejich obsahu. V případě výpadku proudu či nečekané poruše je akumulační doba zařízení úctyhodných 16 hodin.
Tento výjimečný produkt Skříňový mrazák BEKO RFSA240M31WN VADA můžete koupit teď u nás ve známé sekci mrazáky. Získejte jiné kusy ze zmíněné kategorie za extra cenu.

Oblíbený a kvalitní produkt Skříňový mrazák BEKO RFSA240M31WN VADA VZHLEDU, ODĚRKY od odblíbeného výrobce neuvedeno jde nakoupit právě teď v nabídce za zcela nejnižší cenu. Aktuálně v akci od 7 301 Kč.