Skříňový mrazák Gorenje FN6191DHX ROZBALENO

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Úsporný a výkonný Skříňový mrazák Gorenje FN6191DHX o objemu... více informací »
Skříňový mrazák Gorenje FN6191DHX
Značka: neuvedeno
11 031 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Úsporný a výkonný Skříňový mrazák Gorenje FN6191DHX o objemu...

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Úsporný a výkonný Skříňový mrazák Gorenje FN6191DHX o objemu 243 litrů se díky své nízké spotřebě nachází v energetické třídě F. Integrovaná technologie FastFreeze zmrazuje potraviny při teplotě asi -24 °C, aby se zachovaly minerály v potravinách a zachovala se jejich kvalita. Po přibližně 26 hodinách se tato funkce automaticky vypne a teplota uvnitř mrazicího prostoru se vrátí do výchozího nastavení. NoFrost systém Moderní technologie NoFrost eliminuje vlhkost a rovněž zabraňuje tvoření krystalků uvnitř mrazničky. Mražené suroviny se již nebudou lepit na sebe a navíc nemusíte manuálně mrazák odmrazovat. O vše se postará sám. LED osvětlení Vnitřní prostor mrazničky je vybaven LED osvětlením, které zajišťuje dokonalý přehled nad uloženými potravinami. Navíc tak spotřebuje 10x méně energie než při použití běžných žárovek. Skvělé vlastnosti Šetřit energii můžete, i když jste zrovna mimo domov. S funkcí EcoMode už to jednodušší být ani nemůže. Tento program pozná, že se dveře mrazáku otevírají méně často a udržuje tak uvnitř optimální teplotu, díky které šetří energii. Mrazák Gorenje FN6191DHX můžete postavit vedle zdi či jiného spotřebiče. Disponuje totiž dveřními závěsy, které jsou zkonstruovány tak, aby bylo umožněno snadné otevření dveří do pravého úhlu. K potravinám se dostanete vždy. Čistý vzhled Skříňový mrazák vyniká moderním designem, díky dveřím z nerezové oceli. Nerezová ocel poskytuje odolnost, prodlužuje životnost spotřebiče a zároveň dělá spotřebič zcela recyklovatelným. Dveře jsou opatřeny speciální vrstvou TouchFree, která poskytuje čistý vzhled a nezanechává na dveřích otisky prstů. Vynikající výrobek Skříňový mrazák Gorenje FN6191DHX ROZBALENO najdete právě tu na našem webu umístěný v sekci mrazáky. Nyní si můžete vybrat ještě jiné produkty ze zmíněné rubriky na pár kliknutí! To ale ovšem není vše, náš sortiment je ale široký. Mrkněte na více kvalitních produktů od značky neuvedeno. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Tato značka neuvedeno dlouhodobě vyrábí prvotřídní zboží.. Nové kousky každý den!

Vynikající produkt Skříňový mrazák Gorenje FN6191DHX ROZBALENO od populárního výrobce neuvedeno je k získání zrovna levně. Právě teď jen za 11 031 Kč.