Sloupový ventilátor Concept VS5140 ROZBALENO

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Režimy na míru Elegantní sloupový ventilátor Concept VS5140... více informací »
Sloupový ventilátor Concept VS5140
Značka: neuvedeno
1 967 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Režimy na míru Elegantní sloupový ventilátor Concept VS5140...

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Režimy na míru Elegantní sloupový ventilátor Concept VS5140 disponuje 3 provozní režimy. Normální režim chladí konstantě na nastavenou intenzitu. Přirozený režim mění rychlost proudění vzduchu a tím simuluje jemný vánek. Režim spánku běží v přirozeném režimu a úroveň proudění se každých 30 minut snižuje, abyste během spánku neprochladli. Rychlosti proudění vzduchu Sami si nastavíte, jak rychlé proudění vám bude vyhovovat. K dispozici jsou 3 rychlosti a pro lepší cirkulaci vzduchu můžete nastavit oscilaci v úhlu 70° ± 5°. Funkce, které potěší Nastavení nemůže být jednodušší, jelikož každá funkce má své vlastní tlačítko a vše můžete nastavit i dálkovým ovladačem. Nastavíte si rychlost proudění vzduchu, provozní režim, časovač až na 15 hodin po hodinových krocích, nebo otáčení pro rovnoměrné proudění vzduchu. Moderní design Nemusíte se bát, že by se vám domů nehodil. Jeho design je tak neutrální, že zapadne do každé místnosti. Navíc nezabere skoro žádné místo, takže ho můžete umístit i do jakéhokoliv rohu.

Tento kvalitní a levný kousek Sloupový ventilátor Concept VS5140 ROZBALENO od naší známé značky neuvedeno snadno získáte zrovna dneska za extra cenu! Nyní můžete mít za 1 967 Kč.