Sluchátka do uší Forever TFO ZIP, zelená

Špuntová sluchátka Forever Street Stereo Elegantní špuntová sluchátka firmy Forever zaujmou už na první pohled svým jedinečným designem. Od... více informací »
Sluchátka do uší Forever TFO
Značka: Forever
152 Kč
Ověřit dostupnost
Špuntová sluchátka Forever Street Stereo Elegantní špuntová sluchátka firmy Forever zaujmou už na první pohled svým jedinečným designem. Od...

Špuntová sluchátka Forever Street Stereo Elegantní špuntová sluchátka firmy Forever zaujmou už na první pohled svým jedinečným designem. Od ostatních je totiž odlišuje především zipový kabel, který slibuje především flexibilitu. Zárukou renomované firmy je bezesporu také kvalitní zvukový přednes a kvalitní zpracování. Unikátní provedení Jedinečný zipový kabel můžete dle libosti rozepínat či zapínat a dopřát si tak maximální volnost nebo naopak kontrolu, aby vám kabel nikde neplandal. Díky zipu je navíc plochý, což mimo jiné zabezpečí, že se vám nikde nezašmodrchá a vy ho nebudete muset rozplétat.

Hodně prodávaný produkt Sluchátka do uší Forever TFO ZIP, zelená od značky se skvělou pověstí Forever jde nakoupit zrovna ve výprodejové akci. Výhodně za cenu 152 Kč.