Sluchátka do uší Philips TAUE100BK, černá

Sluchátka do uší Philips TAUE100BK Skvělá sluchátka z dílny Philips se vyznačují zejména vylepšenými bassy a jsou tak ideálním doplňkem pro... více informací »
Sluchátka do uší Philips
Značka: Philips
129 Kč
Ověřit dostupnost
Sluchátka do uší Philips TAUE100BK Skvělá sluchátka z dílny Philips se vyznačují zejména vylepšenými bassy a jsou tak ideálním doplňkem pro...

Sluchátka do uší Philips TAUE100BK Skvělá sluchátka z dílny Philips se vyznačují zejména vylepšenými bassy a jsou tak ideálním doplňkem pro každého, kdo rád poslouchá popovou nebo rockovou hudbu. Navíc slibují i pohodlné padnutí, tak aby vás ani po dlouhém poslechu nebolely uši Vynikající zvuk Doménou sluchátek jsou zejména velké 14,2mm reproduktory s neohmovým magnetem, které tak dopřejí vašim uším čistý zvuk a silné basy. Využití neodymu je navíc zárukou silnější citlivosti vinutí a tak i lepší odezvy a kvalitnějšího zvuku. Unikátní a oblíbený produkt Sluchátka do uší Philips TAUE100BK, máte možnost nakoupit ještě tady na stránkách zařazený v rubrice audio! Nyní získáte unikátní produkty ve zmiňované kategorii za outletovou cenu! Významný výrobce Philips má v nabídce kvalitní výrobky. Nakupujte, dokud je zboží sladem. Máme toho více, u nás v nabídce totiž najdete více skvělých kousků od výrobce Philips. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Unikátní a žádaný kousek Sluchátka do uší Philips TAUE100BK, černá originál od výrobce Philips seženete právě teď v naší nabídce ve výprodejové akci. Za bezkonkureční cenu 129 Kč.