Sluchátka JBL T110 černá

Rock ´n´ roll basy Představujeme vám sluchátka do uší JBL T110. Jsou lehoučká, pohodlná a kompaktní. Pod odolným krytem sluchátek s kovovou... více informací »
Sluchátka JBL T110 černá
Značka: JBL
296 Kč
Ověřit dostupnost
Rock ´n´ roll basy Představujeme vám sluchátka do uší JBL T110. Jsou lehoučká, pohodlná a kompaktní. Pod odolným krytem sluchátek s kovovou...

Rock ´n´ roll basy Představujeme vám sluchátka do uší JBL T110. Jsou lehoučká, pohodlná a kompaktní. Pod odolným krytem sluchátek s kovovou úpravou je pár 9 mm měničů katapultujících seriózní basy, přičemž dochází k reprodukci JBL Pure Bass zvuku, jaký jste zažili v koncertních sálech, na stadionech a v nahrávacích studiích po celém světě. Kromě toho jednotlačítkový dálkový ovladač na plochém kabelu odolném vůči zamotání umožňuje ovládat přehrávání hudby i přijímat hovory za pochodu pomocí vestavěného mikrofonu, což dělá z JBL T110 vašeho každodenního společníka v práci, v domácnosti a na cestách.
Oblíbený produkt Sluchátka JBL T110 černá lze získat lehce tu na stránkách zařazený v kategorii audio! Mrkněte na kvalitní výrobky z této rubriky za báječnou cenu. To ovšem není všechno, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce také další kvalitní kousky od dodavatele JBL. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi prodávaný produkt Sluchátka JBL T110 černá od skvělé značky JBL snadno můžete najít online za outletovou cenu. Pouze nyní za 296 Kč.