Sluchátka Philips SHC5200 (SHC5200/10) černá OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Čistý zvukový projev 32mm vinutí reproduktoru je... více informací »
Sluchátka Philips SHC5200 (SHC5200/10)
Značka: Philips
1 521 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Čistý zvukový projev 32mm vinutí reproduktoru je...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Čistý zvukový projev 32mm vinutí reproduktoru je kompaktní, ale výkonný prvek, který podává nezkreslený zvuk při libovolném vstupním výkonu. Dva přenosové kanály vám zaručí radost s poslechu, protože snadno přepnete na kanál s lepším příjmem. Samonastavovací vnitřní sluchátkový oblouk Sluchátka nošená venku se typicky nastavují posunutím prodloužitelného sluchátkového oblouku na místo. Tento úkon může být těžkopádný, neboť je většinou třeba jej provádět při každém použití sluchátek. Díky flexibilitě samonastavovacího vnitřního sluchátkového oblouku připevníte svou hudbu rychleji a snadněji. Automaticky se přizpůsobí tvaru a velikosti vaší hlavy. Pohodlný poslech Tato sluchátka Philips jsou vyrobena z odolných, lehkých a kvalitních materiálů pro větší pohodlí i při delším nošení. Díky vysokofrekvenčnímu bezdrátovému vysílání FM, které prochází i zdmi, můžete poslouchat hudbu v jiné místnosti. Sluchátka jsou konstruována pro použití s akumulátory, nemusíte si tak dělat starosti s výdaji za opakovaný nákup baterií. Tento nejprodávanější kus Sluchátka Philips SHC5200 (SHC5200/10) lze získat přímo tady a teď na našich stránkách v oblíbené rubrice audio! Nyní můžete najít další výrobky z této oblíbené rubriky za skvělou cenu. Věhlasný výrobce Philips dlouhodobě poskytuje vynikající sortiment.! To ale ovšem není vše, náš sortiment je široký. U nás totiž najdete další kvalitní kousky od výrobce Philips. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný výrobek Sluchátka Philips SHC5200 (SHC5200/10) černá OBAL POŠKOZEN od populárního výrobce Philips seženete momentálně na našich stránkách opravdu výhodně. Levně za 1 521 Kč.