Sluchátka přes hlavu Hama Basic4Music, černo-červená

Sluchátka přes hlavu Hama Basic4Music Vynikající sluchátka Basic4Music od oblíbeného výrobce firmy Hama slibují působivý poslech všech vašich... více informací »
Sluchátka přes hlavu Hama
Značka: Hama
305 Kč
Ověřit dostupnost
Sluchátka přes hlavu Hama Basic4Music Vynikající sluchátka Basic4Music od oblíbeného výrobce firmy Hama slibují působivý poslech všech vašich...

Sluchátka přes hlavu Hama Basic4Music Vynikající sluchátka Basic4Music od oblíbeného výrobce firmy Hama slibují působivý poslech všech vašich oblíbených písniček i mluveného slova. Jsou ideální pro domácí využití, ale například i cestu autobusem, o čemž svědčí třeba štědré polstrování, a tak i nadmíru pohodlné nošení. Skvělý poslech O to, aby byl váš poslech co nejlepší, se starají velké 40mm měniče, které produkují nejen silný, ale i čistý zvuk. Konstrukce přes uší a měkké polstrování pak způsobí, že sluchátka efektivně eliminují ruchy z okolí. Bez starostí si tak užijete poslech rockových hitů, ale i jemnějších balad či dokonce podcastů a audioknih. Pohodlné nošení Aby stejně bezstarostné pak bylo i nošení sluchátek, jsou vybavena měkkým polstrováním na hlavě i na uších a také nastavitelným hlavovým mostem, pomocí kterého si sluchátka dokonale přizpůsobíte své hlavě. Pohodlí pak přispěje i redukce z 3,5 mm na 6,35 mm, které zabezpečí všestranné využití.
Tento velmi žádaný produkt Sluchátka přes hlavu Hama můžete koupit taky tady u nás ve známé kategorii audio! Vyberte si parádní zboží z této sekce za nejnižší cenu. Tato vyjímečná značka Hama pro vás vyrábí vysoce kvalitní výrobky U nás nabízíme více, u nás najdete další skvělé produkty od značky Hama. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný výrobek Sluchátka přes hlavu Hama Basic4Music, černo-červená od značky s dlouholetou tradicí Hama můžete sehnat bezpečně online pořád výhodně! Nyní za akční cenu 305 Kč.