SMART bluetooth žárovka X-SITE BL-06G + 2 barevné LED žárovky

Chcete svůj byt ozvláštnit něčím opravdu zajímavým a moderním? Pořiďte si netradiční bluetooth žárovkou X-SITE BL-06G, která je současně i... více informací »
SMART bluetooth žárovka X-SITE BL-06G
Značka: SOVIO
2 725 Kč
Ověřit dostupnost
Chcete svůj byt ozvláštnit něčím opravdu zajímavým a moderním? Pořiďte si netradiční bluetooth žárovkou X-SITE BL-06G, která je současně i...

Chcete svůj byt ozvláštnit něčím opravdu zajímavým a moderním? Pořiďte si netradiční bluetooth žárovkou X-SITE BL-06G, která je současně i reproduktorem! Společně s ní získáte 2 další barevné blutooth LED žárovky, které umocní světelný prožitek. Moderní žárovky se mohou pochlubit všemi výhodami LED technologie, k nimž patří nízká spotřeba, tedy i značná ekologičnost žárovky, a dlouhá životnost. Tvarem připomínají klasické žárovky, na jaké jste zvyklí, a budou sedět do většiny obvyklých patic E27. Jsou ovšem mnohem víc, než pouhými žárovkami.Integrovaný reproduktor vám umožní kdykoliv spustit přehrávání hudby z vašeho mobilního telefonu. Stačí pouze spárovat toto zařízení přes Bluetooth s iPhonem, iPadem nebo tabletem či smartphonem s operačním systémem Android a dodáte domácím večírkům novou šťávu. Pomocí aplikace, která se nainstaluje přes QR kód na krabici, budete moci ovládat hudbu i světla. Lze měnit 7 barev LED osvětlení, a to manuálně nebo automaticky, a také nastavit vyhovující intenzitu. V automatickém režimu se barvy střídají podle toho, jak hraje hudba, takže váš zážitek z hudby i světel bude dokonale sladěný. Dosah ovladače je až 6 m.Tento akční produkt SMART bluetooth žárovka X-SITE máte možnost nakoupit zrovna na našem webu v populární sekci led žárovky! Mrkněte na ještě jiné výrobky z této známé rubriky v akci! U nás toho najdete mnohem více, u nás v nabídce najdete více skvělých produktů od dodavatele SOVIO. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků popupární značka SOVIO pro své zákazníky prodává špičkové produkty. Udělejte radost sami sobě.

Tento vynikající produkt SMART bluetooth žárovka X-SITE BL-06G + 2 barevné LED žárovky od společnosti SOVIO naleznete tady a teď za super cenu. Nyní pořídíte za super cenu 2 725 Kč.