SMART LED lampa Gosund LB3

SMART LED stolní lampa Gosund LB3 Tuto stolní LED lampu si jistě oblíbíte pro její minimalistický design, který vkusně doplní každý interiér.... více informací »
SMART LED lampa Gosund
Značka: Gosund
764 Kč
Ověřit dostupnost
SMART LED stolní lampa Gosund LB3 Tuto stolní LED lampu si jistě oblíbíte pro její minimalistický design, který vkusně doplní každý interiér....

SMART LED stolní lampa Gosund LB3 Tuto stolní LED lampu si jistě oblíbíte pro její minimalistický design, který vkusně doplní každý interiér. Především vás však oslní širokou škálou vychytávek a možností, které nabízí. Rozhodně to není nudné, jednotvárné svítidlo. Jednoduché dotykové ovládání Lampu zapnete jednoduše dvojitým poklepáním, stejným způsobem ji také vypnete. Nastavení světla, jako je jas a teplota barvy, si pak podle vlastního přání doladíte jemným tahem prstu na 360° dotykovém panelu. Ať už budete chtít světlo pro dobrou viditelnost a soustředění nebo jako pozadí k relaxu a odpočinku, vždy si přijdete na své. Pokud nemáte lampu poblíž, ovládání je možné i na dálku s využitím mobilní aplikace. Pohodlné ovládání pomocí hlasu Díky kompatabilitě s asistenty Google Assistant a Amazon Alexa můžete lampičku ovládat i pouhým hlasem. Když se pohodlně usadíte na sedačce a nebude se vám chtít vstávat, abyste upravili například intenzitu světla, stačí zadat hlasový příkaz a stolní lampa Gosund se o vše sama postará. Světlo pro každou příležitost Odrážejte světlem vlastní náladu a volte si kromě standardní teplé bílé z dalších 16 milionů barev, které vyjádří vaše momentální rozpoložení nebo i charakter okolního dění. Lze také vybrat jeden z 8 přednastavených světelných režimů, které umocní atmosféru rodinné pohody či posezení s přáteli. Časovač Nastavit můžete i automatické svícení ve vámi zvoleném časovém úseku. Přizpůsobte lampu vašim zvyklostem a denním rutinám.Vynikající produkt SMART LED lampa Gosund LB3 lze nakoupit bezstarostně tady na našem webu ve známé kategorii chytré osvětlení. Pořiďte si parádní produkty z této oblíbené rubriky ve výhodné akci. Oblíbený výrobce Gosund vás a vaše blízké obohatí o vysoce kvalitní zboží. To není vše, u nás vám nabídneme víc. Prozkoumejte u nás také více skvělých kousků značky Gosund. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Povedený produkt SMART LED lampa Gosund LB3 od dodavatele s dlouholetou historií Gosund pohodlně seženete tady nyní extra výhodně! Výhodně teď u nás za 764 Kč.