SMART LED pásek Gosund SL2, 5m, RGB

SMART LED pásek Gosund SL2 Udělejte si doma s tímto chytrým LED páskem jedinečnou atmosféru. Rozhodně to není nudné, jednotvárné svítidlo. Jeho... více informací »
SMART LED pásek Gosund SL2
Značka: Gosund
637 Kč
Ověřit dostupnost
SMART LED pásek Gosund SL2 Udělejte si doma s tímto chytrým LED páskem jedinečnou atmosféru. Rozhodně to není nudné, jednotvárné svítidlo. Jeho...

SMART LED pásek Gosund SL2 Udělejte si doma s tímto chytrým LED páskem jedinečnou atmosféru. Rozhodně to není nudné, jednotvárné svítidlo. Jeho univerzální využití vytvoří útulné domácí prostředí, oživí každou párty a umocní i vaše intimní chvíle. Jednoduché ovládání Stáhněte si do vašeho smartphonu aplikaci APP Control a nastavujte svícení pásku na dálku. Odrážejte světlem vlastní náladu a volte si z až 16 milionů barev, které vyjádří vaše momentální rozpoložení nebo i charakter okolního dění. Lze také vybrat jeden z 8 přednastavených světelných režimů, které budou vystihovat atmosféru při užívání si rodinné pohody či posezení s přáteli. Pohodlné ovládání pomocí hlasu Díky kompatibilitě s asistenty Google Assistant a Amazon Alexa můžete LED pásek ovládat i pouhým hlasem. Stačí zadat hlasový příkaz a chytrý pásek Gosund se o vše postará. Synchronizace s hudbou Světelný pásek je vybaven vysoce citlivým mikrofonem, který je schopen rozpoznat zvuk, který slyší, a synchronizovat světla s vaší oblíbenou skladbou. Světla se mění podle rytmu. Časovač Nastavit můžete i automatické svícení ve vámi zvoleném časovém úseku. Přizpůsobte provoz LED pásku vašim zvyklostem a denním rutinám.
Tento skvělý produkt SMART LED pásek Gosund SL2, 5m, RGB je dostupný rovněž tady u nás ve známé kategorii chytré osvětlení! Pořiďte si ještě další produkty z této známé rubriky za super cenu. Tím ale však naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc! Podívejte se také na další prověřené produkty od značky Gosund. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce Gosund může nabídnout skvělé zboží Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Tento skvělý produkt SMART LED pásek Gosund SL2, 5m, RGB od výrobce se zárukou kvality Gosund snadno naleznete právě dnes se slevou! Akční ceny již od 637 Kč.