Smart monitor Samsung M5 (LS27AM500NRXEN) OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Smart monitor Samsung M5 S monitorem Samsung můžete sledovat... více informací »
Smart monitor Samsung M5
Značka: neuvedeno
3 211 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Smart monitor Samsung M5 S monitorem Samsung můžete sledovat...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Smart monitor Samsung M5 S monitorem Samsung můžete sledovat televizi, zrcadlit obraz z telefonu nebo pohodlně pracovat. Díky technologii Smart Hub si pustíte Netflix, HBO, YouTube, Voyo a další platformy, přičemž není třeba zapínat televizi ani počítač. Multifunkční pomocník Počítač nebudete potřebovat ani při práci. Díky WiFi si otevřete své dokumenty přímo na monitoru, klávesnici a myš připojíte k monitoru pomocí USB konektoru a práce může začít. Těšit se můžete i na zrcadlení Android telefonů, Wireless DeX a Apple AirPlay. Skvělý obraz z každého úhlu Jednou z výhod, kterými se monitor může pochlubit, je VA technologie panelu, která je zárukou věrných a sytých barev. Kromě toho jsou její devízou i široké pozorovací úhly až 178°. Díky tomu na vás čeká vždy jasný a ostrý obraz, ať už se budete na monitor koukat odkudkoliv. Pohodlné sledování bez únavy očí Monitor Samsung myslí nejen na maximální produktivitu, ale i na vaše zdraví. Technologie Flicker Free snižuje blikání obrazovky, díky čemuž je sledování mnohem pohodlnější. Funkce Adaptive Picture automaticky upravuje jas, tudíž dokonalý obraz zažijete ve dne i v noci. Pro větší pohodlí je k dispozici i naklonění monitoru.

Tento zlevněný produkt Smart monitor Samsung M5 (LS27AM500NRXEN) OBAL POŠKOZEN originál od značky neuvedeno je k sehnání v naší aktuální nabídce za outletovou cenu. Momentálně v akci za 3 211 Kč.