SMART spínací modul AQARA T1 (bez svorky pro neutrál)

Spínací modul Aqara T1 Společnost Aqara přišla na trh s inovativním spínacím modulem. Ten se pyšním kompaktním tělem, kvalitním zpracováním a... více informací »
SMART spínací modul AQARA T1 (bez
Značka: Aqara
688 Kč
Ověřit dostupnost
Spínací modul Aqara T1 Společnost Aqara přišla na trh s inovativním spínacím modulem. Ten se pyšním kompaktním tělem, kvalitním zpracováním a...

Spínací modul Aqara T1 Společnost Aqara přišla na trh s inovativním spínacím modulem. Ten se pyšním kompaktním tělem, kvalitním zpracováním a všestrannou kompatibilitou. Zařízení vás bude nejen plně informovat o stavu spotřeby energie, ale dokonce pomůže zautomatizovat vaší domácnost. Široce kompatibilní Zařízení je plně kompatibilní. Vše běží na protokolu Zigbee 3.0, jenž zajišťuje stabilnější a rychlejší chod systému. Přístroj jednoduše spárujete se svým chytrým telefonem pomocí aplikace Aqara Home, ve které si vše pohodlně nastavíte a kde taktéž uvidíte i veškeré údaje. Navíc podporuje mnoho hlasových asistentů jako je Siri, Google Assistant a mnoho dalších. Pro plnohodnotnou funkčnost je vyžadováno propojení s řídicí jednotkou chytré domácnosti Aqara Hub. Nové možnosti Spínací modul od společnosti Aqara nabízí plno skvělých možností. V aplikaci vám promítne všechny údaje o spotřebě energie. V kombinaci s dalším příslušenstvím a chytrou domácností dokáže zautomatizovat vaši domácnost. Například při otevření dveří rozsvítí světla nebo při zapnutí televize je naopak zhasne. Případně můžete své spotřebiče ovládat i na dálku pomoc pomocí svého telefonu.

Akční a ve slevě produkt SMART spínací modul AQARA T1 (bez svorky pro neutrál) od výrobce s mnohaletou tradicí Aqara je k získání právě teď v naší nabídce za rozumné peníze. Zboží pořídíte teď u nás za 688 Kč.