SMART spínací modul AQARA T1 (se svorkou pro neutrál)

Spínací modul Aqara T1 Společnost Aqara přišla na trh s inovativním spínacím modulem. Ten se pyšním kompaktním tělem, kvalitním zpracováním a... více informací »
SMART spínací modul AQARA T1
Značka: Aqara
554 Kč
Ověřit dostupnost
Spínací modul Aqara T1 Společnost Aqara přišla na trh s inovativním spínacím modulem. Ten se pyšním kompaktním tělem, kvalitním zpracováním a...

Spínací modul Aqara T1 Společnost Aqara přišla na trh s inovativním spínacím modulem. Ten se pyšním kompaktním tělem, kvalitním zpracováním a všestrannou kompatibilitou. Zařízení vás bude nejen plně informovat o stavu spotřeby energie, ale dokonce pomůže zautomatizovat vaší domácnost. Široce kompatibilní Zařízení je plně kompatibilní. Vše běží na protokolu Zigbee 3.0, jenž zajišťuje stabilnější a rychlejší chod systému. Přístroj jednoduše spárujete se svým chytrým telefonem pomocí aplikace Aqara Home, ve které si vše pohodlně nastavíte a kde taktéž uvidíte i veškeré údaje. Navíc podporuje mnoho hlasových asistentů jako je Siri, Google Assistant a mnoho dalších. Pro plnohodnotnou funkčnost je vyžadováno propojení s řídicí jednotkou chytré domácnosti Aqara Hub. Nové možnosti Spínací modul od společnosti Aqara nabízí plno skvělých možností. V aplikaci vám promítne všechny údaje o spotřebě energie. V kombinaci s dalším příslušenstvím a chytrou domácností dokáže zautomatizovat vaši domácnost. Například při otevření dveří rozsvítí světla nebo při zapnutí televize je naopak zhasne. Případně můžete své spotřebiče ovládat i na dálku pomoc pomocí svého telefonu.

Ve slevě tento produkt SMART spínací modul AQARA T1 (se svorkou pro neutrál) od předního výrobce Aqara můžete nakoupit zde teď ve výprodejové akci. Nyní můžete mít za 554 Kč.