Smart televize Samsung UE75AU8072 (2021) / 75″ (189 cm) ROZBALENO

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Brilantní barevnost v supertenkém designu Obklopte se miliardou... více informací »
Smart televize Samsung UE75AU8072
Značka: neuvedeno
37 991 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Brilantní barevnost v supertenkém designu Obklopte se miliardou...

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Brilantní barevnost v supertenkém designu Obklopte se miliardou živoucích barev Exploze křišťálově jasných barev pokaždé, když zapnete svůj televizor. To je obrazová technologie Dynamic Crystal Color, která vám zásluhou 10bitové barevnosti odkryje skutečně realistickou škálu barev až s miliardou barevných tónů a odstínů. Výkonný upscaling pro strhující kvalitu Nechte se okouzlit bohatým 4K rozlišením, které vám 4K Upscaling nabídne i pro méně kvalitní snímky. Výkonná technologie mapování barev otevře dveře živým barevným tónům, se kterými si užijete každý jemný detail. Čistý obraz v každém záběru Zapomeňte na rozmazané akční scény, ve kterých nelze rozeznat žádné detaily. Se Samsung UHD TV si naopak užijete krásné plynulé scény v perfektní ostrosti – televizor totiž automaticky vylepšuje sledovaný obsah a promítá jej v nejvyšší možné kvalitě. Špičkové rozlišení 4K UHD Poznejte rozdíl, který vám přináší čtyřnásobně větší množství pixelů oproti FHD. Kromě obrovského spektra živých barev vám jemný panel poskytne i drobné detaily v nejvyšší kvalitě a vskutku ostrý a plynulý obraz. Bohaté rozlišení 4K UHD TV přivede k životu váš oblíbený obsah pokaždé, když svou TV zapnete. Povyšte svůj divácký zážitek o HDR Vysoký dynamický rozsah HDR vám prostřednictvím zvýšené úrovně světla nabídne opravdu kontrastní zážitky. To oceníte zejména v příliš tmavých scénách, kde se mohou lehce ztratit bohaté barvy a jemné detaily. Mohutný zvuk v kombinaci se soundbarem Soundbar nemusí zvuk televizoru nahradit, může ho rozšířit. Pokud k televizoru připojíte kompatibilní model, může se zvuk díky řešení Q-Sympony šířit dokonale synchronizovaně nejen ze soundbaru, ale nadále i z reproduktorů samotného televizoru. Audio je tak ještě mohutnější, ještě prostorovější a více vás vtáhne do děje. Minimalistický design pozdvihne váš prostor Obohaťte svůj interiér o vkusný doplněk. AirSlim Design vás ohromí tloušťkou s pouhými 25 mm, která dodá elegantní nádech jakékoli místnosti. Maximální pracovní nasazení Vychutnejte si 100% efektivitu při home office i distanční výuce. Bezdrátové připojení PC, notebooku či telefonu vám poskytne drahocenný prostor navíc a zajistí, že zachytíte každý detail v důležitých reportech a emailech. Tento kvalitní a žádaný produkt máte možnost najít bez obtíží na našem webu v sekci samsung 4k tv. Připravili jsme skvělé produkty z této kategorie za parádní cenu. Přední výrobce neuvedeno může nabídnout vysoce kvalitní produkty . Přichystali jsme toho pro vás více, u nás v nabídce najdete další zboží značky neuvedeno. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento akční a ve slevě produkt Smart televize Samsung UE75AU8072 (2021) / 75" (189 cm) ROZBALENO od oblíbené značky neuvedeno je dostupný právě teď v naší nabídce opravdu levně. Právě nyní za skvělou cenu 37 991 Kč.