SMART vypínač AQARA H1 (No Neutral, Double Rocker)

Chytrý vypínač Aqara H1 No neutral, Double Rocker Otravuje vás večerní zhasínání světel v celém bytě? Smart vypínače to dokážou udělat za... více informací »
SMART vypínač AQARA H1 (No Neutral
Značka: Aqara
1 085 Kč
Ověřit dostupnost
Chytrý vypínač Aqara H1 No neutral, Double Rocker Otravuje vás večerní zhasínání světel v celém bytě? Smart vypínače to dokážou udělat za...

Chytrý vypínač Aqara H1 No neutral, Double Rocker Otravuje vás večerní zhasínání světel v celém bytě? Smart vypínače to dokážou udělat za vás, případně vám dají možnost ovládat světla třeba z pohodlí vlastní postele. Vypínač je kompatibilní s většinou hlasem ovládaných domácích asistentů, ale můžete ho vládat také pomocí aplikace nebo ručně. Kompatibilita s hlasovým asistentem Vypínač Aqara H1 je určený pro použití s řídící jednotkou Aqara Hub a je kompatibilní s Apple HomeKit, Google Assistant i Alexou od Amazonu a mnohými dalšími hlasovými asistenty. Výrobce kromě toho nabízí vlastní aplikaci Aqara Home (volně stažitelná pro Apple i Android). Mnoho dodatečných funkcí V kombinaci se senzory chytré domácnosti společnosti Aqara můžete udělat svůj život ještě pohodlnější. Umožní vám například zapnout ventilátor, pokud vlhkost v koupelně překročí nastavenou hranici. Nebo rozsvítí /zhasne světla po zachycení pohybu u dveří. Můžete také ovládat světla i mimo domov. Rozsvítit rybičkám nebo odradit zloděje. Bezpečnost a kontrola Díky kovovému rámu je vypínač pevnější a něco vydrží. Sérii H1 také propůjčuje čistý moderní design. Aplikace navíc zaznamenává, kolik energie vypínačem projde. To vám umožní mít kontrolu nad spotřebou elektřiny. Bez nulového vodiče Tento vypínač nemá nulový vodič, je tedy kompatibilní se starší elektroinstalací. Zároveň to ale znamená, že nepodporuje funkce aplikace související s přepětím. Vypínač podporuje u nás běžně využívané kulaté elektroinstalační krabice, ale i zahraniční 86mm čtvercové.

Kvalitní a levný produkt SMART vypínač AQARA H1 (No Neutral, Double Rocker) od skvělé značky Aqara můžete nakoupit u nás právě levně! Produkt koupíte teď u nás za 1 085 Kč.