SMART vypínač AQARA H1 (With Neutral, Double Rocker)

Chytrý vypínač Aqara H1 With Neutral, Double Rocker Otravuje vás večerní zhasínání světel v celém bytě? Smart vypínače to dokážou udělat za... více informací »
SMART vypínač AQARA H1 (With Neutral
Značka: Aqara
1 008 Kč
Ověřit dostupnost
Chytrý vypínač Aqara H1 With Neutral, Double Rocker Otravuje vás večerní zhasínání světel v celém bytě? Smart vypínače to dokážou udělat za...

Chytrý vypínač Aqara H1 With Neutral, Double Rocker Otravuje vás večerní zhasínání světel v celém bytě? Smart vypínače to dokážou udělat za vás, případně vám dají možnost ovládat světla třeba z pohodlí vlastní postele. Vypínač je kompatibilní s většinou hlasem ovládaných domácích asistentů, ale můžete ho vládat také pomocí aplikace nebo ručně. Kompatibilita s hlasovým asistentem Vypínač Aqara H1 je určený pro použití s řídící jednotkou Aqara Hub a je kompatibilní s Apple HomeKit, Google Assistant i Alexou od Amazonu a mnohými dalšími hlasovými asistenty. Výrobce kromě toho nabízí vlastní aplikaci Aqara Home (volně stažitelná pro Apple i Android). Mnoho dodatečných funkcí V kombinaci se senzory chytré domácnosti společnosti Aqara můžete udělat svůj život ještě pohodlnější. Umožní vám například zapnout ventilátor, pokud vlhkost v koupelně překročí nastavenou hranici. Nebo rozsvítí /zhasne světla po zachycení pohybu u dveří. Můžete také ovládat světla i mimo domov. Rozsvítit rybičkám nebo odradit zloděje. Bezpečnost a kontrola Díky kovovému rámu je vypínač pevnější a něco vydrží. Sérii H1 také propůjčuje čistý moderní design. Aplikace navíc zaznamenává, kolik energie vypínačem projde. To vám umožní mít kontrolu nad spotřebou elektřiny. S nulovým vodičem Tento vypínač má nulový vodič, je tedy kompatibilní s moderní elektroinstalací. Propojením s aplikací získáte navíc další ochrany proti přepětí. Můžete si nastavit, zda se po nahození proudu světla zapnou či nikoliv. Nepřekvapí vás to tedy uprostřed noci. Vypínač podporuje u nás běžně využívané kulaté elektroinstalační krabice, ale i zahraniční 86mm čtvercové.

Tento designový výrobek SMART vypínač AQARA H1 (With Neutral, Double Rocker) od značky Aqara jde pořídit momentálně v naši nabídce opravdu výhodně! Ceny již od 1 008 Kč.