SMART WiFi pohybový senzor Hama

Pohybový senzor SMART Wi-Fi senzor Hama Pokud chcete mít dohled nad vaší domácností, i když nejste zrovna doma, nebo chcete jednoduše při snížené... více informací »
SMART WiFi pohybový senzor
Značka: Hama
610 Kč
Ověřit dostupnost
Pohybový senzor SMART Wi-Fi senzor Hama Pokud chcete mít dohled nad vaší domácností, i když nejste zrovna doma, nebo chcete jednoduše při snížené...

Pohybový senzor SMART Wi-Fi senzor Hama Pokud chcete mít dohled nad vaší domácností, i když nejste zrovna doma, nebo chcete jednoduše při snížené viditelnosti rozsvítit světlo bez klasického vypínače, pak určitě oceníte pohybový senzor Hama, který toto udělá za vás. Jednoduše s aplikací Pro začlenění senzoru Hama do vaší chytré domácnosti postačí, když si do vašeho mobilu stáhnete bezplatnou aplikaci Hama Smart Solution, kde jej pak budete moci jednoduše a rychle ovládat i na dálku. Push notifikace Při detekci pohybu vám senzor může zaslat upozornění na váš chytrý telefon, nebo rychle bez hledání vypínače za vás rozsvítit světlo v ranních nebo večerních hodinách. Pro senzor není nutná žádná řídící jednotka, takže už žádné další náklady navíc. Praktický pomocník Senzor disponuje velkým detekčním úhlem 120 stupňů, a jeho dosah činí cca 10 metrů. Senzor je napájen pomocí dvojice CR 123A baterií, nebo jej lze napájet přes micro USB zásuvku. Jeho montáž je snadná a jistě ji zvládne každý.Tento akční a ve slevě produkt dostanete právě nyní tady na našem webu v oblíbené kategorii domácnost. Vyhledejte si oblíbené produkty ve zmíněné sekci za rozumné peníze!

Velmi prodávaný výrobek SMART WiFi pohybový senzor Hama od výrobce se zárukou kvality Hama pohodlně nakoupíte v naší nabídce v akci. Právě nyní za 610 Kč.