SMART WiFi stropní světlo Hama, kulaté, průměr 50 cm

WiFi stropní svítidlo Hama 176561 Chytré stropní svítidlo poslouží jako skvělý doplněk domácnosti všem, kteří netouží jen po obyčejném... více informací »
SMART WiFi stropní světlo Hama
Značka: Hama
1 649 Kč
Ověřit dostupnost
WiFi stropní svítidlo Hama 176561 Chytré stropní svítidlo poslouží jako skvělý doplněk domácnosti všem, kteří netouží jen po obyčejném...

WiFi stropní svítidlo Hama 176561 Chytré stropní svítidlo poslouží jako skvělý doplněk domácnosti všem, kteří netouží jen po obyčejném svícení, ale chtějí mít nad světlem v místnosti kontrolu. Ovládat jej můžete například přes mobilní aplikaci, ale i pomocí chytrých asistentů a dovolí vám nastavit plynulé stmívání, teplotu bílé barvy i jen třeba vypnout světlo z pohodlí křesla. Ovládání v aplikaci Základním stavebním kamenem světla je zejména možnost jej začlenit do vaší Wi-Fi sítě a ovládat jej bezdrátově pomocí mobilu. K tomu poslouží intuitivní aplikace Hama Smart Home dostupná pro Android i iOS. Klidně tak můžete zhasnout svítící světlo, i když už jste půl hodiny v práci či na dovolené v zahraničí. Nechybí pak ani podpora IFTTT, tedy naprogramování vlastních podmíněných akcí. Spolupráce s asistenty Velkou výhodou přístroje je, že nepotřebuje žádnou další řídicí jednotku a funguje samostatně. Využít však můžete chytrých asistentů, ať už od Googlu či Amazonu. Ty vám pak dovolí upravovat nastavení, zhasínat a rozsvěcovat pomocí vašeho hlasu. Co může být příjemnější než se v noci pohodlně uložit do postele beze strachu ze zakopnutí a následně jen pomocí jednoho příkazu zhasnout? Působivé osvětlení Svítidlo vám, díky možnosti nastavení, dopřeje přesně tolik světla, kolik budete potřebovat. Můžete si například nastavit příjemnou teplou bílou a ještě jí snížit jas při sledování televizních pořadů nebo naopak využít plné denní světlo, pokud se chcete ještě večer soustředit na práci či koníčky.

Tento akční a ve slevě produkt SMART WiFi stropní světlo Hama, kulaté, průměr 50 cm od společnosti se zárukou kvality Hama můžete dostat právě nyní v akci! Nyní pořídíte od 1 649 Kč.