SMART zásuvky Tesla Smart Plug Dual 2 USB + Smart Plug

Chytré zásuvky Tesla Smart Plug + Smart Plug Dual 2 USB Chcete si užít chytré ovládání i obyčejných domácích spotřebičů? Stačí si pořídit... více informací »
SMART zásuvky Tesla Smart
Značka: Tesla Smart
799 Kč
Ověřit dostupnost
Chytré zásuvky Tesla Smart Plug + Smart Plug Dual 2 USB Chcete si užít chytré ovládání i obyčejných domácích spotřebičů? Stačí si pořídit...

Chytré zásuvky Tesla Smart Plug + Smart Plug Dual 2 USB Chcete si užít chytré ovládání i obyčejných domácích spotřebičů? Stačí si pořídit dvojici chytrých zásuvek Tesla Smart Plug a Smart Plug Dual 2 USB, s jejichž pomocí budete moci jednoduše zapínat a vypínat spotřebiče ve stanovený čas, sledovat jejich krátkodobou i dlouhodobou spotřebu a využít dalších možností nastavení v mobilní aplikaci Tesla Smart. Ovládejte chytře i obyčejné spotřebiče Chytré zásuvky Tesla Smart Plug a Tesla Smart Plug Dual 2 USB se samostatným ovládáním zásuvky a USB portu vám otevřou cestu k chytrému ovládání i normálních spotřebičů v domácnosti. Po spárování zásuvky pomocí Wi-Fi s mobilním telefonem budete moci v mobilní aplikaci Tesla Smart, která je plně v češtině, nastavovat čas spuštění i vypnutí spotřebičů nebo kontrolovat jejich spotřebu. Využít přitom lze i pohodlné hlasové ovládání pomocí hlasových asistentů Amazon Alexa a Google Assistant.

Akční a ve slevě produkt SMART zásuvky Tesla Smart Plug Dual 2 USB + Smart Plug od známého výrobce Tesla Smart snadno můžete najít právě nyní výhodně. Právě lze objednat jen za 799 Kč.