Solární panel SwitchBot

Solární panel SwitchBot Solar Panel Unikátní solární panel od společnosti SwitchBot je určený ke spolupráci s chytrými závěsy, kterým dokáže... více informací »
Solární panel SwitchBot
Značka: SwitchBot
601 Kč
Ověřit dostupnost
Solární panel SwitchBot Solar Panel Unikátní solární panel od společnosti SwitchBot je určený ke spolupráci s chytrými závěsy, kterým dokáže...

Solární panel SwitchBot Solar Panel Unikátní solární panel od společnosti SwitchBot je určený ke spolupráci s chytrými závěsy, kterým dokáže poskytnout neomezenou energii. Zároveň se velmi jednoduše instaluje i následně ovládá. Nekonečný provoz Základní funkcí panelu je bezesporu výroba energie pro vaše chytré závěsy, které po jeho instalaci už nikdy nebudete muset dobíjet. Závěsy jsou však schopny fungovat až osm měsíců bez dobití, takže vás nepřekvapí ani polární noc. Snadné uchycení Solární panel můžete umístit přímo na pohon nebo na samotný závěs a propojit jej s pohonem kabelem. Tak či tak bude instalace hotová během okamžiku a vy se nebudete muset strachovat, že vám solární panel spadne na hlavu. Pohodlná správa Solární panel uvidíte i ve své aplikaci, kde kromě kontroly funkčnosti uvidíte například i statistiky o výši osvětlení. Světelný senzor pak také dokáže podle míry světla automaticky spustit pohon a roztáhnout závěsy. Povedený produkt je dostupný jednoduše tu na našem webu v populární rubrice rozšiřující moduly! Získejte ještě ostatní produkty z této populární rubriky za nejlepší ceny. Tato značka SwitchBot dlouhodobě dodává kvalitní produkty Podívejte se sami. Náš sortiment je široký, podívejte se taky na další kousky od dodavatele SwitchBot. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený kousek Solární panel SwitchBot od skvělé značky SwitchBot jde pořídit tady a teď právě opravdu levně. Levně za cenu 601 Kč.