Soundbar Hisense HS205

Výkonný soundbar Hisense HS205 Vynikající soundbar z dílny výrobce Hisense dokonale doprovodí obraz vaší televize bohatým zvukem, který se rozvine... více informací »
Soundbar Hisense HS205
Značka: Hisense
1 649 Kč
Ověřit dostupnost
Výkonný soundbar Hisense HS205 Vynikající soundbar z dílny výrobce Hisense dokonale doprovodí obraz vaší televize bohatým zvukem, který se rozvine...

Výkonný soundbar Hisense HS205 Vynikající soundbar z dílny výrobce Hisense dokonale doprovodí obraz vaší televize bohatým zvukem, který se rozvine po celém prostoru. Kromě vysokého výkonu se navíc může pochlubit i snadným párováním, díky kterému je prakticky okamžitě připraven, pohodlným streamováním hudby například z mobilu nebo dokonce režimy nastavení speciálně vytvořenými pro různé televizní žánry. Výkonný přednes Soundbar je osazen dvojicí reproduktorů s výkonem 60 Wattů, díky čemuž je i přes své kompaktní rozměry zdrojem působivého zvuku. Dokonale tak dokreslí zážitek ze sledování, ať už vám na televizi poběží akční film, sportovní utkání nebo puštěná videohra. Snadné připojení Pro připojení soundbar k televizi máte díky technologii Bluetooth na výběr, zda dáte přednost tradičnějšímu připojení přes HDMI ARC nebo tomu bezdrátovému. V obou případech pak k ovládání přístroje můžete využít dálkový ovladač. Klidně i ten od televize. Streamování hudby Bluetooth technologie slouží nejen ke spárování s televizí, ale připojit přes něj můžete i telefon, tablet či jiná zařízení. V takovém případě můžete během okamžiku spustit svoji oblíbenou hudbu uloženou na těchto zařízeních s nepřeslechnutelným výkonem soundbaru. Řada vylepšení Každý zdroj zábavy, ať už jde o akční film, živý koncert nebo sportovní utkání, vyžaduje své specifické nastavení zvuku. Proto v soundbaru najdete několik režimů nastavení, jako je Film, Hudba nebo Zprávy, abyste si vše mohli náležitě vychutnat.
Velmi oblíbený produkt Soundbar Hisense HS205 lze zakoupit aktuálně tu na našich stránkách v oblíbené sekci audio. Prozkoumejte jiné produkty ve zmiňované sekci jednoduše online. To ale není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. U nás totiž najdete další vybrané kousky od dodavatele Hisense. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Hodně prodávaný výrobek Soundbar Hisense HS205 od populárního výrobce Hisense jde nakoupit aktuálně za nejnižší cenu! Akční ceny od 1 649 Kč.