Soundbar Panasonic SC-HTB100EGK

Elegantní sounbar Panasonic SC-HTB100 Při prohlížení nového soundbaru Panasonic se nenechte zmást jeho kompaktním provedením. V elegantním tenkém... více informací »
Soundbar Panasonic SC-HTB100EGK
Značka: Panasonic
2 399 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní sounbar Panasonic SC-HTB100 Při prohlížení nového soundbaru Panasonic se nenechte zmást jeho kompaktním provedením. V elegantním tenkém...

Elegantní sounbar Panasonic SC-HTB100 Při prohlížení nového soundbaru Panasonic se nenechte zmást jeho kompaktním provedením. V elegantním tenkém designu se totiž skrývá propracovaný zvukový systém, který oplývá nejen klasickými reproduktory, ale i vestavěnými basovými porty. Dokáže tak nabídnout silný zvuk okořeněný působivými basy. Čistá reprodukce Reproduktory s neodymiovým magnetem a velikostí 44 x 72 mm nabídnou výkon 45 W a zvládnou rozeznít celou místnost krásným a čistým zvukem. Díky tomu si dokonale vychutnáte nejen hudbu a akční filmy, ale i dialogy nebo sportovní přenosy. Hutné basy Vestavěný bassreflexový port doprovodí rockovou hudbu i akční scény skvělými a silou nabitými basy. Ať už budete sedět kdekoliv v místnosti, při každém zadunění vám přeběhne mráz po zádech. Zároveň je navržený tak, abyste zřetelně slyšeli každé vyřčené slovo a o nic při sledování či poslechu nepřišli. Elegantní design Samozřejmostí moderní elektroniky je v dnešní době i dotvářet krásné prostředí v místnosti. Ani soundbar Panasonic není výjimkou a především díky jednoduchému a minimalistickému provedení bude elegantním doplňkem vašeho televizoru. Připevnění na stěnu S možností připevnit soundbar na zeď máte k dispozici způsob, jak ve vašem pokoji zachovat co nejčistší prostředí. Instalace je navíc velmi jednoduchá, takže se nemusíte bát, že by vám zabrala příliš času a námahy. Jednoduché připojení Díky podpoře připojen í HDMI ARC vám bude stačit jediný HDMI kabel, který odešle stereo zvuk do výkonných reproduktorů soundbaru. Připojení samotné je pak zárukou vyšší kvality i nižší latence. Zkrátka máte ve všech ohledech možnost dosáhnout toho nejlepšího zvukového projevu. Streamování hudby Díky integrované technologii Bluetooth si můžete během okamžiku spárovat se soundbarem váš chytrý telefon a odeslat do něj uloženou hudbu. S neuvěřitelným pohodlím si tak okamžitě přehrajete oblíbené skladby s výkonným přednesem soundbaru.

Kvalitní výrobek Soundbar Panasonic SC-HTB100EGK originál od výrobce Panasonic můžete sehnat aktuálně za super cenu! Nyní pořídíte za 2 399 Kč.