Soundbar Philips TAB6305

Soundbar reproduktor Philips TAB6305 Soundbary značky Philips jsou oblíbenou náhradou za sestavu domácího kina, neboť dokážou vyčarovat opravdu... více informací »
Soundbar Philips TAB6305
Značka: Philips
5 498 Kč
Ověřit dostupnost
Soundbar reproduktor Philips TAB6305 Soundbary značky Philips jsou oblíbenou náhradou za sestavu domácího kina, neboť dokážou vyčarovat opravdu...

Soundbar reproduktor Philips TAB6305 Soundbary značky Philips jsou oblíbenou náhradou za sestavu domácího kina, neboť dokážou vyčarovat opravdu úchvatný prostorový zvuk a to za pomoci jediného přístroje a jediného kabelu. Ke své televizi tak získáte neocenitelný doplněk, který je kompaktní a zároveň vám dopřeje neopakovatelný zážitek z každého filmu i koncertu. Ultratenký design Se svými štíhlými liniemi se soundbar stane nejen zvukovým ale i desénovým doplňkem vaší televize. Tenký profil 35 mm navíc zajistí, že se vejde i pod modely s nízkými stojánky. Integrované držáky pak využijete, pokud jej budete chtít přimontovat na stěnu. Bezdrátový subwoofer S bezdrátovým subwooferem se můžete těšit především na dokonalé bassy, které obohatí vaše filmy i rockové koncerty. Těšte se na působivé výbuchy nebo hlučící davy a nechte se vtáhnout do děje. Dolby Digital Systém je podpořen digitálními vícekanálovými zvukovými standardy Dolby Digital, které pracují s vnímáním zvuku a zpracováním zvuku v lidském uchu. Dokážou tak připravit kvalitní prostorový zvuk včetně ralistických prostorových posunů. Přehrávání přes Bluetooth Soundbar je vybaven technologií Bluetooth, takže vám dává možnost bezdrátového přehrávání hudby například z vašeho chytrého telefonu. Stačí se jen připojit a vychutnat si oblíbené skladby s přednesem, který si zaslouží.Kvalitní a žádaný produkt Soundbar Philips TAB6305 jde nakoupit taky na našich stránkách zařazený v kategorii audio! Připravili jsme oblíbené výrobky z této oblíbené kategorie za outletovou cenu!

Unikátní a oblíbený produkt Soundbar Philips TAB6305 od známého dodavatele Philips je dostupný tady a teď za výhodnou cenu. Aktuálně v akci za 5 498 Kč.