Soundbar Philips TAB6405

Soundbar reproduktor Philips TAB6405 Soundbary značky Philips jsou oblíbenou náhradou za sestavu domácího kina, neboť dokážou vyčarovat opravdu... více informací »
Soundbar Philips TAB6405
Značka: Philips
6 990 Kč
Ověřit dostupnost
Soundbar reproduktor Philips TAB6405 Soundbary značky Philips jsou oblíbenou náhradou za sestavu domácího kina, neboť dokážou vyčarovat opravdu...

Soundbar reproduktor Philips TAB6405 Soundbary značky Philips jsou oblíbenou náhradou za sestavu domácího kina, neboť dokážou vyčarovat opravdu úchvatný prostorový zvuk a to za pomoci jediného přístroje a jediného kabelu. Ke své televizi tak získáte neocenitelný doplněk, který je kompaktní a zároveň vám dopřeje neopakovatelný zážitek z každého filmu i koncertu. Ultratenký design Se svými štíhlými liniemi se soundbar stane nejen zvukovým ale i desénovým doplňkem vaší televize. Tenký profil 35 mm navíc zajistí, že se vejde i pod modely s nízkými stojánky. Integrované držáky pak využijete, pokud jej budete chtít přimontovat na stěnu. Bezdrátový subwoofer S bezdrátovým subwooferem se můžete těšit především na dokonalé bassy, které obohatí vaše filmy i rockové koncerty. Těšte se na působivé výbuchy nebo hlučící davy a nechte se vtáhnout do děje. Dolby Digital Systém je podpořen digitálními vícekanálovými zvukovými standardy Dolby Digital, které pracují s vnímáním zvuku a zpracováním zvuku v lidském uchu. Dokážou tak připravit kvalitní prostorový zvuk včetně ralistických prostorových posunů. Přehrávání přes Bluetooth Soundbar je vybaven technologií Bluetooth, takže vám dává možnost bezdrátového přehrávání hudby například z vašeho chytrého telefonu. Stačí se jen připojit a vychutnat si oblíbené skladby s přednesem, který si zaslouží.
Hodně prodávaný produkt Soundbar Philips TAB6405 můžete koupit ještě tu na webu zařazený v sekci audio! Mrkněte na skvělé produkty ve zmiňované kategorii ve výhodné akci.

Nejprodávanější produkt Soundbar Philips TAB6405 od našeho předního výrobce Philips lze nakoupit ještě dnes za super peníze. Nyní pořídíte za 6 990 Kč.