Soundbar Samsung HW-Q700A

Bezdrátový soundbar Samsung HW-Q700A S vynikajícím soundbarem z dílny společnosti Samsung se dostanete do srdce jakéhokoliv filmu. Soundbar vás... více informací »
Soundbar Samsung HW-Q700A
Značka: Samsung
12 999 Kč
Ověřit dostupnost
Bezdrátový soundbar Samsung HW-Q700A S vynikajícím soundbarem z dílny společnosti Samsung se dostanete do srdce jakéhokoliv filmu. Soundbar vás...

Bezdrátový soundbar Samsung HW-Q700A S vynikajícím soundbarem z dílny společnosti Samsung se dostanete do srdce jakéhokoliv filmu. Soundbar vás obklopí prvotřídním zvukem s podporou prostorových technologií Dolby Atmos a DTS:X. Zároveň na vás čeká i bezdrátové ovládání či streamování za pomoci technologie Bluetooth. K maximální dokonalosti zvuk vyšperkuje adaptivní nastavení, které nejprve zanalyzuje zdroj zvuku a následně upraví jeho výstup, technologie Samsung Acoustic Beam která namixuje zvuk tak, že ho uslyšíte ze stejného místa, ze kterého se ozve v televizi a Q-Symphony, synchronizující zvuk soundbaru a reproduktory televize pro mohutnější přednes. Můžete si tak být jistí, že dokonale uslyšíte každý dialog či sportovní komentář, vychutnáte si každý výbuch nebo automobilovou honičku a při hraní her bez obav vystopujete soupeře.

Tento diskontní kus Soundbar Samsung HW-Q700A od známé společnosti Samsung jednoduše seženete aktuálně na webu ve výprodejové akci! Cenově vychází na 12 999 Kč.