Soundbar Samsung HW-Q70T OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Soundbar Samsung HW-Q70T/EN Dolby Atmos 330 W 3.1.2Ch 8 repro... více informací »
Soundbar Samsung HW-Q70T OBAL
Značka: neuvedeno
13 499 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Soundbar Samsung HW-Q70T/EN Dolby Atmos 330 W 3.1.2Ch 8 repro...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Soundbar Samsung HW-Q70T/EN Dolby Atmos 330 W 3.1.2Ch 8 repro Ponořte se do dokonalého audioprostředí se skutečným 3.1.2 zvukem díky Samsung Acoustic Beam. Bezdrátový subwoofer, tři kanály a další dva kanály mířící vzhůru vám zajistí perfektní zvuk při sledování filmu, hraní her i při poslechu hudby. Nechte se vtáhnout do děje na obrazovce vaší Samsung televize, se kterou se soundbar jednoduše propojí pomocí technologie Q-Symphony a vytvoří společně vyladěný prostorový zvuk přímo ve vaší domácnosti. Výjimečný 3D prostorový zvuk Díky technologii DTS:X se zvuk přenáší do 3D prostoru a společně s Dolby Atmos se postará o perfektně vyvážené audio pro každou místnost. Usaďte se kdekoliv v pokoji a užijte si opravdový zřetelný zvuk, který bude proudit kolem vás i nad vámi, jako byste byli součástí scény v reálném světě. Jednoduše si soundbar propojte se svou televizí přes Bluetooth a ovládejte jeho hlavní funkce pouze jedním ovladačem One Remote Control. Adaptivní zvuk pro každou scénu Soundbar umí analyzovat zvukový kanál a nabídne vám optimalizovaný zvuk podle dané situace. Výsledkem je adaptivní zvuk, díky kterému uslyšíte i tiché dialogy při nízké hlasitosti. Soundbar také podporuje přehrávání obsahu v HDR 10+, takže si můžete vychutnat i bezztrátový vynikající zvuk sladěný s detailním obrazem. Vyladěná akustika také pro hráče S technologií Samsung Acoustic Beam se budete cítit jako součástí děje. Upravuje totiž zvuk tak, abyste měli pocit, že vychází přímo z obrazovky. To se hodí při sledování filmů nebo hraní her, kdy vás 3.1.2 kanálový zvuk pohltí a vtáhne do příběhu. Navíc pro hráče nabízí soundbar také režim Game Mode Pro, který vám zajistí intenzivní zážitek ze hry. Subwoofer a reproduktory směřující vzhůru se postarají o akusticky vyvážený prostorový zvuk a Herní režim vám usnadní nastavování. Jakmile připojíte k soundbaru herní konzoli, automaticky se vše nastaví, a vy se můžete soustředit pouze na hru. Chytrá domácnost snadno pod kontrolou Připojte si další zařízení k soundbaru Samsung pohodlně přes Wi-Fi. Navíc díky aplikaci SmartThings budete mít vše pod kontrolou a vaše domácnost se stane opravdu chytrou. Rozhraní HDMI eARC vám umožňuje připojit také další zařízení (DVD přehrávač, herní konzole) prostřednictvím televizoru, a zajistí vám tak bezztrátový zvuk.Nejprodávanější produkt Soundbar Samsung HW-Q70T OBAL lze pořídit teď tady na našich stránkách ve známé rubrice audio. Nyní si můžete pořídit jiné produkty ve zmiňované rubrice v bezva akci.

Zajímavý kus Soundbar Samsung HW-Q70T OBAL POŠKOZEN od dodavatele se skvělou pověstí neuvedeno lze sehnat zde teď ve slevě! Akční ceny od 13 499 Kč.