Soundbar Thomson SB160IBT

Skvělý doplněk pro vaši televizi Stylový dvoukanálový soundbar THOMSON SB 160IBT se stane skvělým doplňkem nejen k televizi, ale například i pro... více informací »
Soundbar Thomson SB160IBT
Značka: Thomson
1 999 Kč
Ověřit dostupnost
Skvělý doplněk pro vaši televizi Stylový dvoukanálový soundbar THOMSON SB 160IBT se stane skvělým doplňkem nejen k televizi, ale například i pro...

Skvělý doplněk pro vaši televizi Stylový dvoukanálový soundbar THOMSON SB 160IBT se stane skvělým doplňkem nejen k televizi, ale například i pro váš smartphone. Díky výkonu 120 W si budete moci maximálně užít poslech vaší oblíbené hudby v úžasné kvalitě a s krásně čistým zvukem. Soundbar jde lehce připojit k vaší televizi pomocí optického nebo RCA kabelu. Bluetooth systém Nesmí chybět ani Bluetooth systém, díky kterému můžete bezdrátově přehrávat hudbu ze svého mobilního telefonu nebo tabletu. Dále disponuje USB porty pro připojení externích úložišť a nabíjení mobilních zařízení. Jistě také oceníte možnost bezdrátového nabíjení s Qi technologií.

Hodně prodávaný produkt Soundbar Thomson SB160IBT od známého dodavatele Thomson máte možnost koupit online napořád výhodně. Momentálně v akci za 1 999 Kč.