Soundbar Vivax SP-7080H

Dokonalý zážitek z poslechu Užijte si sledování vašich oblíbených filmů a seriálů na maximum díky skvělému soundbaru Vivax SP-7080H, který vám... více informací »
Soundbar Vivax SP-7080H
Značka: Vivax
2 499 Kč
Ověřit dostupnost
Dokonalý zážitek z poslechu Užijte si sledování vašich oblíbených filmů a seriálů na maximum díky skvělému soundbaru Vivax SP-7080H, který vám...

Dokonalý zážitek z poslechu Užijte si sledování vašich oblíbených filmů a seriálů na maximum díky skvělému soundbaru Vivax SP-7080H, který vám nabídne nezapomenutelný zvukový zážitek. Je dodáván společně se subwooferem, takže o pořádný zvukový výkon nebude nouze. Těšit se tak můžete na výkon o 70 W RMS, kterému dominují opravdu hluboké basy, vyvážené středy a dokonale čisté výšky. Kromě toho je soundbar Vivax vybaven funkcí ekvalizéru se třemi různými možnostmi poslechu. Poslech oblíbené hudby nebo sledování filmů si tak užijete opravdu naplno. Snadné připojení K soundbaru se snadno připojíte pomocí bezdrátové technologie Bluetooth 5.0, díky které můžete streamovat hudbu jednoduše i z mobilního telefonu nebo tabletu. Kromě toho soundbar disponuje také USB portem, AUX vstupem, optickým vstupem, koaxiálem nebo například HDMI (ARC) připojením. Třešničkou na dortu je pak praktické dálkové ovládání, pomocí kterého soundbar snadno zapnete, přepnete přehrávanou skladbu nebo upravíte hlasitost.

Tento zlevněný kousek Soundbar Vivax SP-7080H od dodavatele se skvělou pověstí Vivax jde nakoupit právě teď v nabídce za super peníze. Nyní získáte od 2 499 Kč.