Sportovní láhev na pití Lock@Lock ABF638P, 550ml, růžová

Sportovní láhev Pro sportovce a nejen pro ně je tu praktická a stylová sportovní láhev s objemem 550 ml. Je vyrobena ze slitiny pryskyřice zvané... více informací »
Sportovní láhev na pití Lock@Lock
Značka: LOCK&LOCK
208 Kč
Ověřit dostupnost
Sportovní láhev Pro sportovce a nejen pro ně je tu praktická a stylová sportovní láhev s objemem 550 ml. Je vyrobena ze slitiny pryskyřice zvané...

Sportovní láhev Pro sportovce a nejen pro ně je tu praktická a stylová sportovní láhev s objemem 550 ml. Je vyrobena ze slitiny pryskyřice zvané Tritan, která je průhledná, pevná a vyniká svojí odolností a zdravotní nezávadností. Odklápěcí víčko se silikonovým těsněním zabraňuje vniknutí nečistot a bakterií a zaručuje, že láhev bude absolutně vodotěsná a vzduchotěsná. Je na čase pořídit si tuto skvělou designovou láhev! Díky svému tvaru příjemně padne do ruky a disponuje také praktickým poutkem pro uchycení.
Hodně prodávaný produkt Sportovní láhev na pití Lock@Lock ABF638P, 550ml, růžová máte možnost získat právě nyní u nás zařazený v sekci termosky a termohrnky! Vyhledejte si parádní výrobky z této populární kategorie za nejlepší ceny!

Levný produkt Sportovní láhev na pití Lock@Lock ABF638P, 550ml, růžová pocházející od značky LOCK&LOCK jednoduše můžete sehnat online za akční cenu. Nyní pořídíte za super cenu 208 Kč.