Stavební rádio Denver WRD-50

Pracovní rádio Denver WRD-50 Rádio společnosti Denver s robustní konstrukcí už na první pohled prozradí, že je určeno na pracoviště či do jiných... více informací »
Stavební rádio Denver WRD-50
Značka: Denver
2 109 Kč
Ověřit dostupnost
Pracovní rádio Denver WRD-50 Rádio společnosti Denver s robustní konstrukcí už na první pohled prozradí, že je určeno na pracoviště či do jiných...

Pracovní rádio Denver WRD-50 Rádio společnosti Denver s robustní konstrukcí už na první pohled prozradí, že je určeno na pracoviště či do jiných míst, kde by klasický přehrávač mohlo přijít k úhoně. Nabízí hned několik možností přehrávání – kromě klasického FM tuneru i digitální DAB+, streamování přes Bluetooth nebo AUX přípojku. Nebojí se vody ani prachu a několik hodin si klidně vystačí bez připojení k elektrické síti. Navíc má dostatečný výkon, který ozvučí i velkou místnost a řadu doplňkových funkcí, které se na pracovišti rozhodně neztratí. Možnosti přehrávání Základem přehrávání bude bezesporu klasický radiový FM tuner či moderní digitální DAB+, který naladí více stanic a v lepší kvalitě. Využít však můžete i moderní streamování hudby z telefonu pomocí bezdrátového Bluetooth 5.0. To je ve své páté verzi navíc stabilnější a ještě méně ztrátové a více šetří baterii. V neposlední řadě pak lze telefon či mp3 přehrávač připojit i pomocí audio kabelu do konektoru AUX. Odolná konstrukce Již na první pohled si nelze nevšimnout, že konstrukce přístroje je velmi robustní, takže ho můžete s sebou brát i na různá staveniště či jiná pracovní místa. Při provozu na baterii navíc slibuje i certifikovanou ochranu proti prachu a vodě (IP44). A aby mohlo být rádio, i přes svůj skvělý výkon 5 W, vždy co nejblíže, přesun na kýžené místo usnadní dvojice madel. Skvělé vlastnosti Velkou výhodou, nejen na pracovišti, se jistě ukáže i dobíjecí baterie a tedy bezdrátový provoz. Obzvlášť, pokud se často přesouváte a chcete si vzít hudbu či radiové vysílání s sebou. Na jedno nabití navíc vydrží krásných šest hodin. Na závěr vás pak oslní nečekaná implementace světlometu, který je umístěný na zádech a který vám zpříjemní práci ve tmavých prostorách.Designový výrobek Stavební rádio Denver WRD-50 můžete nakoupit právě teď na našich stránkách v oblíbené sekci audio! Pořiďte si ještě jiné kousky ve zmiňované kategorii za skvělou cenu! Přední dodavatel Denver dodává špičkový sortiment. To ale ovšem není vše, náš sortiment je ale široký. Podívejte se také na další zboží značky Denver. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento akční výrobek Stavební rádio Denver WRD-50 od populárního výrobce Denver lze sehnat v naší nabídce za rozumné peníze. Nabídka již od 2 109 Kč.