Stavební rádio Denver WRD-50 OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Pracovní rádio Denver WRD-50 Rádio společnosti Denver s... více informací »
Stavební rádio Denver WRD-50 OBAL
Značka: neuvedeno
2 249 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Pracovní rádio Denver WRD-50 Rádio společnosti Denver s...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Pracovní rádio Denver WRD-50 Rádio společnosti Denver s robustní konstrukcí už na první pohled prozradí, že je určeno na pracoviště či do jiných míst, kde by klasický přehrávač mohlo přijít k úhoně. Nabízí hned několik možností přehrávání – kromě klasického FM tuneru i digitální DAB+, streamování přes Bluetooth nebo AUX přípojku. Nebojí se vody ani prachu a několik hodin si klidně vystačí bez připojení k elektrické síti. Navíc má dostatečný výkon, který ozvučí i velkou místnost a řadu doplňkových funkcí, které se na pracovišti rozhodně neztratí. Možnosti přehrávání Základem přehrávání bude bezesporu klasický radiový FM tuner či moderní digitální DAB+, který naladí více stanic a v lepší kvalitě. Využít však můžete i moderní streamování hudby z telefonu pomocí bezdrátového Bluetooth 5.0. To je ve své páté verzi navíc stabilnější a ještě méně ztrátové a více šetří baterii. V neposlední řadě pak lze telefon či mp3 přehrávač připojit i pomocí audio kabelu do konektoru AUX. Odolná konstrukce Již na první pohled si nelze nevšimnout, že konstrukce přístroje je velmi robustní, takže ho můžete s sebou brát i na různá staveniště či jiná pracovní místa. Při provozu na baterii navíc slibuje i certifikovanou ochranu proti prachu a vodě (IP44). A aby mohlo být rádio, i přes svůj skvělý výkon 5 W, vždy co nejblíže, přesun na kýžené místo usnadní dvojice madel. Skvělé vlastnosti Velkou výhodou, nejen na pracovišti, se jistě ukáže i dobíjecí baterie a tedy bezdrátový provoz. Obzvlášť, pokud se často přesouváte a chcete si vzít hudbu či radiové vysílání s sebou. Na jedno nabití navíc vydrží krásných šest hodin. Na závěr vás pak oslní nečekaná implementace světlometu, který je umístěný na zádech a který vám zpříjemní práci ve tmavých prostorách.Tento oblíbený výrobek Stavební rádio Denver WRD-50 OBAL POŠKOZEN máte možnost získat snadno na našich stránkách umístěný v rubrice audio. Máme pro vás akční produkty ve zmíněné rubrice za výhodnou cenu. Tento výrobce neuvedeno vám může nabídnout špičkové produkty.! Vždyť to vidíte sami!

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Stavební rádio Denver WRD-50 OBAL POŠKOZEN od značky s tradicí a dobrou pověstí neuvedeno můžete najít u nás teď v bezva akci. Levně za 2 249 Kč.