Stolní lampa Baseus i-Wok Series

Stolní LED lampička Baseus i-Wok Series Pracujete i ve večerních hodinách nebo si před spaním rádi čtete? Pak pro vás tato stolní lampa značky... více informací »
Stolní lampa Baseus i-Wok
Značka: Baseus
678 Kč
Ověřit dostupnost
Stolní LED lampička Baseus i-Wok Series Pracujete i ve večerních hodinách nebo si před spaním rádi čtete? Pak pro vás tato stolní lampa značky...

Stolní LED lampička Baseus i-Wok Series Pracujete i ve večerních hodinách nebo si před spaním rádi čtete? Pak pro vás tato stolní lampa značky Baseus bude vhodná volba. Poskytuje dostatečně jasné světlo, disponuje možností nastavení barvy i jasu, a pyšní se také dlouhou výdrží baterie. Bez bolesti očí Ať už pracujete přes čas, nebo se k práci dostanete až ve večerních hodinách, když děti usnou, a nebo milujete čtení před spaním v posteli, pak neváhejte a pořiďte si tuto stolní lampu, která poskytuje rovnoměrné osvětlení a můžete se spolehnout, že vás z něj nebudou bolet oči ani po několika hodinách práce. Nastavení světla podle potřeby U lampy lze nastavit teplotu barev a to hned v třech stupních, nebo i jas, takže spolehlivě vždy najdete to pravé osvětlení jaké v danou chvíli potřebujete. Napájení lampy zajistí baterie s kapacitou 1800 mAh, a v nepřetržitém provozu vydrží až 40 hodin. Následně ji opět plně dobijete pomocí kabelu typu C.

Hodně prodávaný produkt Stolní lampa Baseus i-Wok Series od našeho výrobce Baseus máte možnost nakoupit momentálně v naši nabídce až neuvěřitelně levně! Zboží pořídíte teď u nás za 678 Kč.