Stolní lampa Rabalux 4168 Dylan

Stolní lampička Dylan Stolní lampička se bude perfektně vyjímat v místnostech, kde budete chtít jen malé osvětlení a lehce zapadne do vašeho... více informací »
Stolní lampa Rabalux 4168
Značka: Rabalux
322 Kč
Ověřit dostupnost
Stolní lampička Dylan Stolní lampička se bude perfektně vyjímat v místnostech, kde budete chtít jen malé osvětlení a lehce zapadne do vašeho...

Stolní lampička Dylan Stolní lampička se bude perfektně vyjímat v místnostech, kde budete chtít jen malé osvětlení a lehce zapadne do vašeho interiéru. Lampičku skvěle využijete nejen v dětském pokoji u psacího stolu nebo u postele dětí, ale například i ve vaší pracovně nebo ložnici. Prostě všude tam, kde potřebujete bodové osvětlení, které zároveň poskytuje i výhodu snadné přenositelnosti. Svítidlo vás zaujme svým jednoduchým, ale zajímavým provedením, výškou 34,5 cm a s praktickým spínačem. Společnost Rabalux se pyšní několikaletou tradicí specializující na osvětlení a je tak zárukou kvality a spolehlivosti v daném odvětví.

Tento skvělý kus Stolní lampa Rabalux 4168 Dylan od kvalitní společnosti Rabalux lze koupit bezpečně online extra výhodně! Pouze nyní za 322 Kč.