Stolní lampa Rabalux 4213 Samson OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Stolní lampa Samson Lampičku skvěle využijete nejen v... více informací »
Stolní lampa Rabalux 4213 Samson
Značka: Rabalux
539 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Stolní lampa Samson Lampičku skvěle využijete nejen v...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Stolní lampa Samson Lampičku skvěle využijete nejen v dětském pokoji u psacího stolu, když vaše děti budou psát domácí úkoly, ale například i ve vaší pracovně při práci na počítači. Prostě všude tam, kde potřebujete bodové osvětlení, které zároveň poskytuje i výhodu snadné přenositelnosti a jisto jistě spolehlivě oživí dané místo. Svítidlo vás zaujme svým jednoduchým, ale zajímavým provedením, výškou 49 cm a praktickým spínačem na kabelu. Jistě oceníte i nastavitelnou konstrukci, takže světlo nasměrujete přesně na požadované místo. Společnost Rabalux se pyšní několikaletou tradicí specializující na osvětlení a je tak zárukou kvality a spolehlivosti v daném odvětví.
Tento výjimečný produkt Stolní lampa Rabalux 4213 lze zakoupit ještě u nás v kategorii osvětlení! Pořiďte si vyjímečné kusy z této známé sekce za zcela nejnižší cenu. Významná značka Rabalux prodává špičkové výrobky . Podívejte se sami!

Tento skvělý výrobek Stolní lampa Rabalux 4213 Samson OBAL POŠKOZEN od značky s dlouholetou tradicí Rabalux snadno můžete sehnat v naší internetové nabídce za super cenu! Cena od 539 Kč.