Stolní lampa Rabalux 4391 Molly

Stolní svítidlo Molly Stolní lampička oživí nejen váš noční stolek nebo komodu, ale určitě ji využijete i v místnostech, kde budete chtít jen... více informací »
Stolní lampa Rabalux 4391
Značka: Rabalux
557 Kč
Ověřit dostupnost
Stolní svítidlo Molly Stolní lampička oživí nejen váš noční stolek nebo komodu, ale určitě ji využijete i v místnostech, kde budete chtít jen...

Stolní svítidlo Molly Stolní lampička oživí nejen váš noční stolek nebo komodu, ale určitě ji využijete i v místnostech, kde budete chtít jen malé osvětlení, jako například ve vašem obývacím pokoji při večerním sledování televize. Lampička intimně osvětlí váš prostor a skvěle zapadne do každého interiéru. Zaujme vás svým jednoduchým provedením, kde noha je vyrobena z keramiky a látkové provedení stínidla ji jen perfektně doplňuje. Svítidlo má ideální výšku 25 cm a praktický vypínač na šňůře. Společnost Rabalux se pyšní několikaletou tradicí specializující na osvětlení a je tak zárukou kvality a spolehlivosti v daném odvětví.

Tento kvalitní a levný kus Stolní lampa Rabalux 4391 Molly od společnosti s dlouholetou tradicí Rabalux můžete koupit zrovna dneska za outletovou cenu! Levně za cenu 557 Kč.