Stolní lampa Trio TR 527090111, stmívatelná, šedá

Stolní lampa Trio TR527090111 Společnost Trio je léty prověřený německý výrobce svítidel se zárukou kvality, spolehlivosti a dlouhé životnosti.... více informací »
Stolní lampa Trio TR 527090111
Značka: Trio
1 453 Kč
Ověřit dostupnost
Stolní lampa Trio TR527090111 Společnost Trio je léty prověřený německý výrobce svítidel se zárukou kvality, spolehlivosti a dlouhé životnosti....

Stolní lampa Trio TR527090111 Společnost Trio je léty prověřený německý výrobce svítidel se zárukou kvality, spolehlivosti a dlouhé životnosti. Stolní lampy, jež jsou součástí výroby společnosti, pak tvoří mnohdy nedílnou součást našich domovů, nejčastěji se hodí právě na noční stolky, pracovní stoly, ale také mohou být součástí obývacího pokoje, kde poskytnou intimní světlo, třeba při večerním sledování televize. Pro práci i zábavu Svítidlo se bude perfektně vyjímat na vašem stole a zajistí vám dostatek osvětlení při práci nebo při čtení. Osvětlení se svým elegantním vzhledem dokonale doladí vaši pracovnu nebo kancelář, a zároveň poskytne dostatečné osvětlení i pro různé ruční práce. Několik možností Lampa vás zaujme svým jednoduchým, ale zajímavým provedením, výškou 41 cm, funkcí stmívání nebo i možností zvolit si barvu osvětlení, pro práci se bude hodit intenzivní bílé světlo, pro čtení před spaním zase spíše teplé žluté. Jistě oceníte i flexibilní konstrukci, takže světlo jednoduše nasměrujete přesně na požadované místo.

Ve slevě tento produkt Stolní lampa Trio TR 527090111, stmívatelná, šedá od značky se zárukou kvality Trio jednoduše najdete právě nyní na našich stránkách téměř zdarma. Výhodně za super cenu 1 453 Kč.