Stolní myčka nádobí Beko DTC 36610 W OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Velká kapacita Kapacita stolní myčky nádobí je pro 6... více informací »
Stolní myčka nádobí Beko
Značka: Beko
5 406 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Velká kapacita Kapacita stolní myčky nádobí je pro 6...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Velká kapacita Kapacita stolní myčky nádobí je pro 6 jídelních souprav se spotřebou na jeden cyklus 6,5 l. Celkem je k dispozici 6 programů. Ovládání je umístěné na čelní straně spotřebiče a je vybaven světelnými kontrolkami, které vás vždy upozorní na chybějící sůl nebo leštidlo. Malá ale výkonná Kompaktní myčka je vybavena jedním košem s trny pro pohodlné uložení talířů a etažérem, na který můžete umístit šálky nebo kuchyňské náčiní. Víte jak vyčistit co nejúčinněji myčku? Podívejte se na náš článek! – Jak účinně vyčistit myčku
Neodolatelný kus lze nakoupit přímo tady na webu ve známé sekci volně stojící myčky. Nyní si můžete koupit vyjímečné zboží z naší sekce za internetové ceny! Třeba hledáte něco jiného, máme toho více! Máme v nabídce však také další produkty značky Beko. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Vysoce kvalitní výrobek Stolní myčka nádobí Beko DTC 36610 W OBAL POŠKOZEN od známé společnosti Beko je k získání v naší nabídce za extra cenu! V akci od 5 406 Kč.