Stolní ventilátor Domo DO8139

Stolní ventilátor Domo DO8139 Skvělý pomocník Máte rádi léto, ale občas se rádi před horkým počasím schováte? Nejste příznivci klimatizací,... více informací »
Stolní ventilátor Domo DO8139
Značka: Domo
699 Kč
Ověřit dostupnost
Stolní ventilátor Domo DO8139 Skvělý pomocník Máte rádi léto, ale občas se rádi před horkým počasím schováte? Nejste příznivci klimatizací,...

Stolní ventilátor Domo DO8139 Skvělý pomocník Máte rádi léto, ale občas se rádi před horkým počasím schováte? Nejste příznivci klimatizací, ale přesto potřebujete místnost trochu osvěžit? Řešením pro vás může být stolní ventilátor Domo DO8139. Jedinečné funkce Průměr ventilátoru 30 cm společně s výkonem 40 W, spolehlivě vychladí malou místnost. Na výběr je z 3 rychlostí s automatickou oscilací. Extra dlouhá přívodní šňůra 1,8 m dovolí umístění ventilátoru více do prostoru, aniž by bylo nutné použít prodlužovací kabel. Příkon je 40 W.
Velmi žádaný produkt Stolní ventilátor Domo DO8139 jde sehnat právě teď tu na webu v populární kategorii ventilátory. Prozkoumejte další produkty z této oblíbené sekce za super peníze. Tato vyjímečná značka Domo má na skladě kvalitní výrobky. Přesvědčte se. Možná ale hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc! Prozkoumejte u nás více kvalitních produktů značky Domo. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zlevněný výrobek Stolní ventilátor Domo DO8139 od skvělého a známého výrobce Domo snadno můžete získat online napořád výhodně! V akci od 699 Kč.