Studentská židle Antares Novello

Kancelářská židle Antares Novello Dopřejte si maximální pohodlí při práci či studiu se studentskou kancelářskou židlí Novello od společnosti... více informací »
Studentská židle Antares Novello
Značka: Antares
3 152 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Antares Novello Dopřejte si maximální pohodlí při práci či studiu se studentskou kancelářskou židlí Novello od společnosti...

Kancelářská židle Antares Novello Dopřejte si maximální pohodlí při práci či studiu se studentskou kancelářskou židlí Novello od společnosti Antares. Židle se pyšní kvalitním zpracováním a elegantním vzhledem. Je opravdu pohodlná a stane se ideálním doplňkem každé kanceláře či domácnosti. Lehce nastavitelná Kancelářské křeslo Novello si jednoduše přizpůsobíte svým představám. Díky plynovému pístu si snadno nastavíte výšku sedu. Dále disponuje synchronním mechanismem s aretací v základní poloze a nastavením síly protiváhy. Navíc v kombinaci se svým ergonomickým tvarem sedne opravdu každému. Maximální pohodlí Ze židle, jež je v plastovém provedení, komfort doslova srší. Ve své výbavě má totiž zakomponovaný čalouněný sedák a opěrák ze síťoviny, který oceníte zejména v létě. Výškově nastavitelná bederní opěrka vás naopak ochrání před bolestmi zad. Odpočinek pro vaše ruce vám zajistí snadno nastavitelné područky a vy se tak naplno můžete soustředit na vaši práci či učení.

Akční kus Studentská židle Antares Novello od značky se skvělou pověstí Antares jde koupit aktuálně na webu za příznivou cenu. Levně za 3 152 Kč.