Šuplíkový mrazák Amica VK 852.3 AW VADA VZHLEDU, ODĚRKY

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace zadní strany. Šuplíkový mrazák Amica VK 852.3 AW Šuplíkový... více informací »
Šuplíkový mrazák Amica VK 852.3 AW VADA
Značka: neuvedeno
4 299 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace zadní strany. Šuplíkový mrazák Amica VK 852.3 AW Šuplíkový...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace zadní strany. Šuplíkový mrazák Amica VK 852.3 AW Šuplíkový mrazák Amica VK 852.3 AW se stane nedílnou součástí vaší domácnosti. K dispozici nabídne prostory o objemu 78 l, do kterých se vejde vše potřebné. Zaměnitelné otevírání dvířek Nenechte se nijak omezovat otevíráním dvířek. Tento model nabízí možnost výběru mezi levým nebo pravým otevíráním dveří. Proto je jen na vás, jakou variantu preferujete nebo jaké jsou vaše prostorové možnosti. Intuitivní ovládání Mrazák je vybaven intuitivním ovládáním v podobě otočného knoflíku, díky kterému plynule nastavíte teplotu přesně na míru. Vnitřní prostory obsahují 2 výklopné přihrádky a jeden šuplík.Velmi žádaný produkt je k dostání právě tu na našem webu v oblíbené rubrice mrazáky! Nyní koupíte jiné zboží ze zmíněné kategorie za outletovou cenu! Populární dodavatel neuvedeno vám může nabídnout kvalitní sortiment !

Tento diskontní produkt Šuplíkový mrazák Amica VK 852.3 AW VADA VZHLEDU, ODĚRKY od oblíbené značky neuvedeno snadno můžete pořídit ještě dnes opravdu levně. V akci za cenu 4 299 Kč.