Šuplíkový mrazák Bosch GSN29VLEP POUŽITÉ, NEKOMPLETNÍ PŘÍSLUŠENST

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má nekompletní příslušenství, škrábanec na přední straně. Potraviny jsou... více informací »
Šuplíkový mrazák Bosch GSN29VLEP
Značka: Bosch
16 792 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má nekompletní příslušenství, škrábanec na přední straně. Potraviny jsou...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má nekompletní příslušenství, škrábanec na přední straně. Potraviny jsou vždy chráněné před nežádoucími změnami teploty Díky senzorům FreshSense, které neustále kontrolují teplotu jak v lednici, tak i v mrazáku, jsou potraviny uchovávané v optimálním klimatu. Tyto senzory okamžitě reagují na veškeré teplotní rozdíly, které opět vyrovnávají, aby si vaše potraviny zachovali tu správnou kvalitu a konzistenci. S funkcí NoFrost netřeba více spotřebič odmrazovat Ruční odmrazování je pro spoustu lidí nepříjemné, protože vyžaduje spoustu námahy a času. Dnešní doba však naštěstí přeje moderním, život ulehčujícím technologiím, a tak máte s mrazákem od výrobce Bosch možnost se této otravné rutiny nadobro zbavit Spousta prostoru pro mražené zboží velikosti XXL Mrazák bez problémů pojme i prostorově náročnější potraviny. Právě pro tento účel je vybaven velkoobjemovou zásuvkou BigBox, do které se vejde třeba i narozeninový dort.
Akční produkt jde pořídit právě zde tu na webu zařazený v kategorii mrazáky. Nyní si můžete pořídit zcela nové produkty ze zmíněné sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Tento nejprodávanější výrobek Šuplíkový mrazák Bosch GSN29VLEP POUŽITÉ, NEKOMPLETNÍ PŘÍSLUŠENST od skvělého výrobce Bosch k dostání právě zde skutečně levně. Nyní za akční cenu 16 792 Kč.